Nabídka práce v obci Vrutice

2 aktuálních volných míst

  • Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

    požadujeme: manuální zručnost, fyzická zdatnost, aktivní přístup k práci. Výhodou: řidičské oprávnění sk. C a T. Pracovní náplň : manipulace se zemědělskou a lesní technikou, manipulace se zbožím, montáž strojů, práce v dílně. Nabízíme : možnost finančního růstu, možnost získání průkazu na VZV. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky od 8. ...

  • Skladník/skladnice

    požadujeme: manuální zručnost, fyzickou zdatnost, aktivní přístup k práci. Výhodou : řidičské oprávnění sk. C a T, znalost jazyků. Pracovní náplň : práce ve skladu, manipulace se zbožím, výdej a příjem zboží, evidence zboží, drobné administrativní práce. Nabízíme: možnost finančního růstu, možnost získání průkazu na VZV. Způsob prvního kontaktu: ...

  • Technici agronomové

    požadujeme: Aj, praxi v sadařství. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo osobně každou středu ve 14 hodin na adrese Mlékojedy 103, 412 01 Litoměřice.

Najděte si práci v obci Vrutice v okrese Litoměřice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Vrutice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Vrutice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 25 000 Kč do 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Vrutice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Vrutice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 25 000 Kč do 25 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Vrutice hledají zaměstnance tyto firmy: AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o. (2), MPG Global Fresh s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Technik (1), Dělník (1), Mechanik (1).