Aktuální nabídka práce AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

    požadujeme: manuální zručnost, fyzická zdatnost, aktivní přístup k práci. Výhodou: řidičské oprávnění sk. C a T. Pracovní náplň : manipulace se zemědělskou a lesní technikou, manipulace se zbožím, montáž strojů, práce v dílně. Nabízíme : možnost finančního růstu, možnost získání průkazu na VZV. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky od 8. ...

  • Skladník/skladnice

    požadujeme: manuální zručnost, fyzickou zdatnost, aktivní přístup k práci. Výhodou : řidičské oprávnění sk. C a T, znalost jazyků. Pracovní náplň : práce ve skladu, manipulace se zbožím, výdej a příjem zboží, evidence zboží, drobné administrativní práce. Nabízíme: možnost finančního růstu, možnost získání průkazu na VZV. Způsob prvního kontaktu: ...

Zaměstnání u AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2008 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 28665627
adresa: Praha - Vokovice, Angolská 609/3
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik AGROTECHNIKA Vaněk nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: skladník/skladnice, Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení.

Všechna volná místa ve společnosti AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti AGROTECHNIKA Vaněk?

Společnost AGROTECHNIKA Vaněk aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v AGROTECHNIKA Vaněk je 25000 Kč.

Ve firmě AGROTECHNIKA Vaněk můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 170 Kč do 170 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v AGROTECHNIKA Vaněk je 170 Kč/hod.