Nabídka práce v obci Veselí nad Lužnicí

33 aktuálních volných míst

 • TIPProdavač/ka - pokladní 100 Kč stravenky, 20% příplatek za víkend, příspěvky

  JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice provozuje síť maloobchodních prodejen po celých Jižních Čechách, supermarketů Terno v Českých Budějovicích, Olomouci a Hradci Králové, velkoobchod a výrobnu lahůdek a teplých jídel. Pro naši prodejnu Trefa Dolní Bukovsko hledáme kolegu nebo kolegyni na pokladnu a do úseku lahůdek. Požadujeme: * příje ...

 • Stavební dělník

  Vhodné i pro absolventy. Možnost výjezdu na krátké montáže. Kontakt: telefonicky (7:30 - 15:00 hod.), e-mailem.

 • Montážní technik - svářeč

  vhodné pro absolventy! Svářeč CO2 nebo elektrodou Možnost výjezdu na krátké montáže. Kontakt: telefonicky - 7:30 - 15:00, emailem.

 • Bezpečnostní pracovník/ce - strážný/á

  Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost, certifikát strážného výhodou, základní znalost práce na PC Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, profesionální oblek, odměny. Jedná se 12ti hodinové směny v nepřetržitém provozu. Kontakt: telefonicky (v pracovních dnech - 8:00 - 16:00 hod.)

 • Bezpečnostní pracovník-strážný

  Vhodné i pro OZP Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost, certifikát strážného výhodou, základní znalost práce na PC. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, profesionální oblek, odměny. Kontakt: telefonicky - 8 - 16 (v pracovních dnech)

 • Řidič C+E

  Řidič sk. C+E na VKD - vývozy limonád, návěs plachta, ( od 32000-40000 čistého, víkendy volné, většinou denní pauzy doma ). Nakládacími místy jsou převážně: Fontea, a.s. Veselí nad Lužnicí Nová moderní vozidla zn. Man, Mercedes, Volvo a Scania. Striktní dodržování AETRu, benefity, prémie za ušetřenou naftu, za víkend venku, dopravné, sprchy atd. Za ...

 • Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

  ŘP sk. C, profesní průkaz, karta řidiče, výpis z RT. Kontakt: telefonicky.

 • Logistický pracovník výroby/kardex

  vhodné i pro absolventy! Co vás čeká: Práce obnáší vedení skladu a logistiku výroby plechových dílů. Příprava a vychystání dílů k dalšímu zpracování. Obsluha automatizovaného skladového systému Kardex. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - spolehlivost - samostatnost - zodpovědnost - fyzickou zdatnost - uživatelská znalost práce s PC Výhod ...

 • Pomocná síla ke kuchaři/kuchařce

  Ranní, odpolední směny včetně víkendů. Požadujeme praxi v kuchyni. Kontakt: osobně (po 14. hodině na adrese restaurace), e-mailem, telefonicky (po 14. hodině).

 • Kuchař/ka

  Požadujeme praxi v oboru. Kontakt: osobně (po 14. hodině na adrese restaurace), e-mailem, telefonicky (po 14. hodině).

 • Projektant TZB

  vhodné i pro absolventy! Inženýři projektanti budov - vypracování projektové dokumentace TZB v podrobnosti pro uzemní rozhodnutí, stavební povolení a provádění stavby Kontakt: emailem.

 • Projektant pozemních staveb

  vhodné i pro absolventy! Inženýři projektanti budov - vypracování projektové dokumentace PS v podrobnosti pro uzemní rozhodnutí, stavební povolení a provádění stavby. Kontakt: emailem.

 • Masér/masérka thajských masáží

  Škola tradičních thajských masáží v Thajsku. Požadujeme: dorozumívací jazyk thajština. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 8:00-17:00 hod.).

 • Prodejce finančních služeb

  práce také v sobotu a neděli Požadujeme: výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, znalost práce na PC, chuť pracovat s lidmi, výhodou přehled v oblasti bankovních produktů (úvěry, leasingy, pojištění), časovou flexibilitu, výpis z RT, zkušenosti v telefonické a emailové komunikaci, samostatnost, řidičský průkaz sk. B, Očekáváme: zodpovědnost, ...

 • Prodejce osobních automobilů

  OBCHODNÍ TALENT PRODAT VŠE, AUTOMOBIL A JEŠTĚ S ÚSMĚVEM !!!!! Požadujeme: znalost v oblasti motorových vozidel, výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, znalost práce na PC, chuť pracovat s lidmi, časovou flexibilitu, výpis z RT, zkušenosti v telefonické a emailové komunikaci, samostatnost, řidičský průkaz sk. B, Očekáváme: zodpovědnost, spole ...

Najděte si práci v obci Veselí nad Lužnicí v okrese Tábor. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Veselí nad Lužnicí nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 33 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Veselí nad Lužnicí nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 49 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Veselí nad Lužnicí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 33 volných pracovních míst v obci Veselí nad Lužnicí. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 49 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Veselí nad Lužnicí hledají zaměstnance tyto firmy: Partner in Pet Food CZ s.r.o. (8), GRENA, a.s. (5), MABA Prefa spol. s r.o. (5), AUTOMARKET EURO s.r.o. (2), LESYCO a.s. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Strojní zámečník (4), Truhlář (3), Skladník (3), Stavební dělník (3), Dělník (2).