Nabídka práce v obci Veselí nad Lužnicí

57 aktuálních volných míst

 • Operátor výroby (m/ž) - až 30 tis., 4 dny práce, 4 dny volna!

  Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na věk a dosavadní zkušenosti. Jedná se o obsluhu strojů na výrobu kapsiček a konzerv pro domácí mazlíčky. Pracovat budete u moderních poloautomatických strojů. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu (směny střídáme takto: denní, denní, noční, noční, 4 dny volno), ranní směna 6:00 – 1 ...

 • Řidič C+E

  Řidič sk. C+E na VKD - vývozy limonád, návěs plachta, ( od 32000-40000 čistého, víkendy volné, většinou denní pauzy doma ). Nakládacími místy jsou převážně: Fontea, a.s. Veselí nad Lužnicí Nová moderní vozidla zn. Man, Mercedes, Volvo a Scania. Striktní dodržování AETRu, benefity, prémie za ušetřenou naftu, za víkend venku, dopravné, sprchy atd. Za ...

 • Pomocné práce na stavbě

  Požadujeme ŘP sk. B. Kontakt: osobně, emailem, telefonicky - 7:00 - 16:00.

 • Řidič C+E vnitrostátní přeprava

  Hledáme řidiče na plachtový návěs a plato. Nabízíme možnost pronájmu firemních bytů. Kontakt: telefonicky.

 • Bezpečnostní pracovník/ce - strážný/á

  Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost, certifikát strážného výhodou. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, profesionální oblek. Jedná se 12ti hodinové směny v nepřetržitém provozu. Kontakt: telefonicky (v pracovních dnech - 8:00 - 16:00 hod.)

 • Člen posádky vrtné soupravy

  Kompletně zaškolíme. Požadujeme: ŘP sk. B (ideálně s E nebo C). Pestrá, smysluplná a zajímavá činnost s dobrým ohodnocením. Kontakt: e-mailem, telefonicky (8:00 - 16:00 hod.)

 • Stavební dělník

  Vhodné i pro absolventy. Možnost výjezdu na krátké montáže. Kontakt: telefonicky (7:30 - 15:00 hod.), e-mailem.

 • Bezpečnostní pracovník-strážný

  Vhodné i pro OZP Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost, certifikát strážného výhodou. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, profesionální oblek Kontakt: telefonicky - 8 - 16 (v pracovních dnech)

 • Montážní technik - svářeč

  vhodné pro absolventy! Svářeč CO2 nebo elektrodou Možnost výjezdu na krátké montáže. Kontakt: telefonicky - 7:30 - 15:00, emailem.

 • Referent/ka kmenových dat - plánování výroby

  Vhodné i pro OZP a absolventy! Náplň práce: - Zpracování požadavků na oddělení výroby - Kontrola, oprava a příprava výrobní dokumentace - Komunikace s externími konstruktréry - Kontrola zbudování dílců na skladě - Průvodky + kartičky u externí dokumentace - Namnožení výrobní dokumentace - Sledování a využití výrobních kapacit - Technická podpora p ...

 • Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

  ŘP sk. C, profesní průkaz, karta řidiče, výpis z RT. Kontakt: osobně, emailem.

 • Projektant/ka - konstrukce a projekce

  Vhodné i pro OZP! Plat po zapracování a délky praxe. Náplň práce: dle dispozic zodpovědného projektanta: - vypracování projektové dokumentace na nosné konstrukce stavebních projektů - vypracovává dokumentaci pro výrobu jednotlivých prefabrikovaných dílců, kompletuje konstrukční část projektové dokumentace staveb, veškerou zpracovanou dokumentaci ...

 • Pomocníci v kuchyni

  Mytí nádobí, úklid v provozovně, pomoc v kuchyni. Nabízíme: podnikové stravování. Kontakt: emailem.

 • Operátor skladu

  Nabízíme zajímavou práci v přátelském kolektivu u nás ve skladu. Náplň práce: Na svém úseku budete zodpovědní za správné a včasné vychystávání komponentů pro oddělení montáže, kde v nich vyrobí např. grily, pizza pece atd. Vašimi pomocníky k vychystávání bude čtečka čárových kódů. Ta Vám rychle najde správný výrobek. Vysokozdvižný vozík Vás doprav ...

 • Operativní nákupčí (možnost kariérního růstu)

  Hledáme nového kolegu, který po úspěšném a plném zaškolení do pracovní pozice (1 rok i déle) bude mít zájem o kariéru vedoucího operativního nákupu. Jak bude vypadat Váš pracovní den v pozici operativního nákupčího? Můžete se těšit na každodenní komunikaci v českém a anglickém jazyce s našimi dodavateli materiálu a komponentů. Vystavování objednáv ...

Najděte si práci v obci Veselí nad Lužnicí v okrese Tábor. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Veselí nad Lužnicí nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 57 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Veselí nad Lužnicí nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Veselí nad Lužnicí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 57 volných pracovních míst v obci Veselí nad Lužnicí. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 50 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Veselí nad Lužnicí hledají zaměstnance tyto firmy: RM GASTRO, s.r.o. (9), MABA Prefa spol. s r.o. (7), GRENA, a.s. (5), Partner in Pet Food CZ s.r.o. (5), FONTEA a.s. (4).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (6), Skladník (4), Stavební dělník (4), Řidič VZV (3), Číšník, Servírka (3).