Nabídka práce v obci Unhošť

33 aktuálních volných míst

 • Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

  E-mailový kontakt viz výše.

 • Řidič/ka kurýrní služby

  Náplň práce: - rozvoz kusových zásilek DPD, - pracovní doba od 5:30 do vydání všech zásilek. Požadujeme: - ŘP sk B, - čistý trestní rejstřík, - výpis karty řidiče, - spolehlivost, dobré komunikační schopnosti v ČJ. Nabízíme: - služební vůz k soukromým účelům po vzájemné dohodě a po ukomčení zkušební doby. Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00 hodin tele ...

 • Skladníci, obsluha manipulač.vozíků

  Jedná se o nakládku/vykládku zásilek z příslušných dodávkových/nákladních automobilů a jejich třídění. Požadujeme: pracovní spolehlivost. Fyzicky náročné - práce s těžkými břemeny. Telefonický kontakt: Po - Pá 13:00 - 17:00 hod.

 • Studnaři - vrtné práce

  Pracovní doba je od 7.00 do 15.30 hod. Podmínkou je osvědčení PBU-2

 • Skladový hospodář/ka

  Kvalifikační předpoklady: - ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, - výhodou orientace v problematice ve vedení skladové agendy. Požadujeme: - zájem o dlouhodobou spolupráci, - ochotu učit se novým věcem a přijmout nové pracovní postupy, - spolehlivost, pečlivost, samostatnost, - schopnost samostatné i týmové práce, - systematičnost a logic ...

 • Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka

  Kvalifikační předpoklady: - minimálně základní vzdělání, - praxe v oboru výhodou, není však podmínkou. Kurz pro pracovníky v sociálních službách (možno doplnit i při zaměstnání). Požadujeme: - zájem o dlouhodobou spolupráci, - pozitivní vztah k seniorům, empatii, - pracovní nadšení, flexibilitu, - schopnost týmové spolupráce, - komunikativní scho ...

 • Tiskař/ka

  Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

 • Zahradník/zahradnice, Prodavač/ka do zahradnictví Nouzov

  Požadujeme: - vzdělání v oboru zahradnictví nebo floristika - výhodou. Pracovní doba: Po - Ne: 7:00 - 15:30 hod. Telefonický kontakt: Po - Pá 7:00 - 15:30 hod. viz výše. E-mail: [email protected]

 • Pomocní pracovníci obchodního provozu

  Požadujeme: - znalost vietnamského jazyka výhodou, - schopnost pracovat pod tlakem, - občasné zvedání břemene o hmotnosti 20 kg. Nabízíme: - dotované obědy. Kontakt telefonicky každý pátek od 14:00 - 16:00 hod. nebo e-mailem viz výše.

 • Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů

  Kontakt možný osobně na uvedené adrese - Po - Pá - 9:00 - 14:00 hod. E-mailový kontakt viz výše.

 • Mistr ve výrobě

 • Vedoucí výroby

 • Skladník / skladnice

  Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

 • Řidič/ka VZV

  Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

 • Pomocná síla v kuchyni

  Požadujeme: znalost arabského jazyka výhodou, čistý RT. Náplň práce: obsluha v rychlém občerstvení - příprava a prodej kebabu. Kontakt e-mailem viz výše.

Najděte si práci v obci Unhošť v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Unhošť nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 33 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Unhošť nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 53 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Unhošť volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 33 volných pracovních míst v obci Unhošť. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 53 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Unhošť hledají zaměstnance tyto firmy: Pepper - Decor s.r.o. (9), Čtrnáctý s.r.o. (2), ROSHKO s.r.o. (2), Houcine Ghali (2), LOKGROUP s.r.o. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Skladník (4), Montér (3), Poslíček, Nosič zavazadel (2), Dělník (2), Dělník (2).