Nabídka práce v obci Uherský Brod

94 aktuálních volných míst

 • TIPHledá se projektant TZB (Projektant/Architekt)

  Jsi stavař tělem i duší? Máš k TZB blízko? Hledáme absolventy SŠ v oboru TZB nebo stavebních fakult se zaměřením na TZB. Budeš se s námi podílet na mnoha zajímavých projektech, získáš plno nových zkušeností. Jsme tým mladých architektů a inženýrů, který tě rád příjme mezi sebe. Máme kancelář v centru Uherského Brodu (budeš to mít kousek jak na a ...

 • TIPTechnik - referent zemědělských strojů technického oddělení

  - zajišťování chodu technického oddělení - specifikace strojů, technické průkazy, technické informace, homologace, návody, katalogy ND, příprava strojů k předvádění - komunikace se zákazníky a dodavateli - případné předvádění zemědělských strojů u zákazníka - správa flotily firemních vozů - zajišťování techniky na veletrzích a předváděcích akcích ...

 • Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

  fyzicky namáhavá práce s pružnou prac. dobou, dobrý zdrav. stav, flexibilita, spolehlivost, agenturní zaměstnávání, osobní kontakt možný v pátek od 10.00 do 15.00 hod.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Praxe, hotová jídla, minutky. Smysl pro pořádek a čistotu. Strava, bonusy.

 • Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

  CZ-ISCO: 81219, ZK V případě osobní schůzky telefonická domluva předem NUTNÁ.

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  V případě osobní schůzky telefonická domluva předem nutná

 • Strojírenští kovodělníci

  Jedná se o fyzicky namáhavou práci s pružnou pracovní dobou. Dobrý zdravotní stav, flexibilita, spolehlivost, praxe nebo vyučení v oboru soustružník, frézař, vrtař či zkušenosti s kovoobráběcími stroji.

 • Svářeč kovů

  Jedná se o fyzicky namáhavou práci s pružnou pracovní dobou. Vyžadujeme dobrý zdravotní stav, flexiblitu, spolehlivost. Svářečský průkaz nutný.

 • Strojní zámečník

  ZK. Fyzicky namáhavá práce s pružnou pracovní dobou. Dobrý zdravotní stav, flexibilita, spolehlivost. Kontakt telefonicky či osobně (tel. domluva předem NUTNÁ).

 • Zásobovač - pomocný stavební dělník

  ŘP "B", nakládka, doprava a vykládka staveb. materiálu, pomocné stavební práce (Uh. Brod, Uh. Hradiště), osobní kontakt pouze po tel. domluvě

 • Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

  náročnější práce ve stoje u linky na zpracování drůbeže, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Ostatní pomocní manipulační dělníci (kromě výroby)

  pomocné práce na paletách ve skladu zeleniny. Pracovní doba po - pá: 6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00 hod. Osobní kontakt možný po tel. domluvě (9:00 - 14:00 hod.).

 • Ostatní pomocní manipulační dělníci (kromě výroby)

  pomocné práce na paletách ve skladu zeleniny. Pracovní doba po - pá: 6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00 hod. Osobní kontakt možný po tel. domluvě (9:00 - 14:00 hod.).

 • Skladník/ce

  Manipulace se zbožím ve skladu, vychystávání zboží, práce s mobilním terminálem a vozíky (ruční, VZV). Pečlivost a manuální zručnost, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny - víkendy volné i všechny svátky. Stravenky v hodnotě 100Kč, až 25 dní dovolené, zajímavé firemní benefity. Kontakt telefonicky po - pá: 8: 00 - 18:00 hod. či e-mailem. ...

 • Prodavač/ka - pokladní

  Doplňování a vybalování zboží, kontrola data spotřeby zboží a kontrola cenovek, komunikace se zákazníkem. Příjemné a vstřícné vystupování, komunikativnost, zkušenost s obchodem výhodou. Každá druhá sobota volná, neděle vždy; stravenky v hodnotě 100Kč; zajímavé firemní benefity; až 25 dní dovolené. Kontakt telefonicky po - pá: 8:00 - 18:00 hod. či e ...

Najděte si práci v obci Uherský Brod v okrese Uherské Hradiště. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Uherský Brod nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 94 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Uherský Brod nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.