Nabídka práce v obci Tuchoměřice

30 aktuálních volných míst

 • Skladník (odpolední směna)

  - manipulace se zásilkami (nakládka, vykládka, třídění) - zásilky do hmotnosti 70 kg. - Práce s počítačem a skenery - Komunikace s dopravci a kolegy - Pracovní doba PO-PÁ od 16:45 do 23:00 - Fyzická zdatnost, znalost AJ výhodou, uživatelská znalost práce s PC - 5 týdnů dovolené, stravenky, flexipassy, příspěvěk na penzijní pojištění ...

 • Doplňovači zboží

  výhodou znalost vietnamského jazyka

 • Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

  Dobrý zdravotní stav, ŘP skup. B, C, místo výkonu: Praha, Středočeský kraj

 • Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

  Dobrý zdravotní stav, ŘP skup. B, místo výkonu: Praha, Středočeský kraj

 • Pomocní skladníci

  Manipulace se zásilkami ( naklád., vyklád.,třídění) zásil. do 70 kg, práce s PC, komunikace s dopravci, časová flexibilita, fyzická zdatnost, pasivní znalost AJ výhodou, Práce ve všedních dnech od 4:30 - 10:30.

 • Pomocní skladníci

  Manipulace se zásilkami ( naklád., vyklád.,třídění) zásil. do 70 kg, práce s PC, komunikace s dopravci, časová flexibilita, fyzická zdatnost, pasivní znalost AJ výhodou. Práce ve všedních dnech od 17:30 - 23:30.

 • Řidič sk.C

  dobrý zdravotní stav, ČTR, ŘP sk.B,C, profesní průkaz, místo výkonu : Praha, Středočeský kraj

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  Náplň práce: manipulace se skladovým zbožím - bezchybný příjem a výdej, uskladnění zboží, kontrola zboží, kontrola a třídění palet, příprava zakázek dle zadání, vykládka a kontrola zboží dle skladových dokumentů a pokynů nadřízeného, práce s paletami dle platných dokumentů, plnění výkonnostních a kvalitativních ukazatelů, vedení příslušné evidence, ...

 • Pomocní skladníci

 • Kontrolor skladu

  První kontakt emailem

 • Pomocní skladníci

 • Pomocní skladníci

  Kontakt: e-mail: tel.: 777 842 477, 9-16:00 hod.

 • Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol)

  VŠ vzdělání pedagogického směru zaměřené na učitelství pro 1. stupeň. Je možné se domluvit i na kratším úvazku rozděleném jen do některých dní v týdnu. Malý počet dětí ve třídě, stabilní, příjemný kolektiv, škola pouze s 1. stupněm.

 • Pomocní skladníci

  místo výkonu práce: Ke Kopanině 559, Tuchoměřice 252 67 kontakt: Kristýna Charvátová, e-mail: [email protected] Manipulace se zásilkami (nakládka, vykládka, třídění), práce s počítačem a skenery, komunikace s dopravci a kolegy, zásilky do hmotnosti 70 kg. Pracovní doba je každý všední den od 4:30 do 10:30. Časová flexibilita (práce ve všedních ...

 • Prodavači smíšeného zboží

  hlavní náplň práce-komunikace s dodavateli a se zákazníky (prodej,vyřizování reklamací), monitoring skladu (objednávání, naskladňování zboží a doplňování zboží na regály) - nutnost znalostí vietnamského jazyka na úrovni B1 (komunikační jazyk na pracovišti). Požadujeme fyzickou zdantost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost ...

Najděte si práci v obci Tuchoměřice v okrese Praha - Západ. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Tuchoměřice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 30 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Tuchoměřice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 56 759 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Tuchoměřice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 30 volných pracovních míst v obci Tuchoměřice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 56 759 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Tuchoměřice hledají zaměstnance tyto firmy: FM ČESKÁ, s.r.o. (7), UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o. (6), AKROP s.r.o. (3), SGM-arm s.r.o. (3), Fajna CZ s.r.o. (3).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Skladník (15), Prodavačka (6), Dělník (3), Řidič nákladních vozidel (2), Specialista prodeje (1).