Nabídka práce v obci Světlá nad Sázavou

40 aktuálních volných míst

 • Florista / floristka

  - vázání květin, svatební, dárkové a smuteční vazby, aranžování přírodních materiálů - osobní kontakt po předchozí emailove nebo tel. dohodě

 • Prodavač/ka

  příjemné vystupování Osobní kontakt možný v pracovní dny 7-20 hodin.

 • Formář - truhlář (i na zaučení)

  - výroba forem pro sklářské výrobky - ochota učit se - výše mzdy dle praxe - prac. doba: 6:00-14:30 hodin - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Asistent/ka generálního ředitele

  - pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování - zařizování letenek a ubytování, archivace smluv a dokumentů, příprava podkladů na radu jednatelů, péče o návštěvy, plnění úkolů dle pokynů ředitele - prac. poměr do konce roku 2017 s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. ...

 • Dělník / dělnice

  - výstupní kontrola skla - dobrý zrak, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost - prac. poměr do konce roku 2017 s možností prodloužení na dobu neurčitou Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Brusič - hladinář

  - opracování polotovarů - přesnost, kvalita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, výhodou praxe na obdobné pozici - prac. poměr do konce roku 2017 s možností prodloužení na dobu neurčitou Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Sklář dutého skla - foukač

  - vyučení v oboru sklář nebo praxe ve foukání, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav - výroba osvětlovacích těles (5-25 kg) foukáním - fyzicky náročná práce - prac. doba: PO-PÁ 6-14, 14-22, 22-6 hodin (začátek noční směny v neděli) - prac. poměr do konce roku 2017 s možností prodloužení na dobu neurčitou Osobní k ...

 • Zlatič/ka

  - praxe podmínkou, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem a pracovat - výše mzdy závislá na zkušenostech od 87 Kč/ hod. hrubého - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domouvě.

 • Šajbař

  - praxe nebo vyučení v oboru, spolehlivost, pečlivost - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Elektromechanik

  - SŠ vzdělání (nejlépe elektro), manuální zručnost, spolehlivost - opravy elektro - výrobní technologie, specializované ruční nářadí + ostatní elektro vybavení, montáž a opravy elektro rozvodů a hromosvodů budov a nemovitostí, odstraňování závad revizí elektro na specializovaných sklářských strojích, kontrolní činnost v podobě plnění a přezkoumání ...

 • Dozorce / strážný

  - bezúhonnost a zdravotní způsobilost nutná - služební poměr dle zákona č. 0361/2003 Sb. Osobní konakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Obsluha bioplynové stanice

  prac. doba: po-pá 7-15 + 1 týden měsíčně pohotovost 24 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Instalatér - topenář - zámečník

  vyučení v oboru nebo 2 roky praxe v oboru osobní kontakt po předchozí tel. dohodě

 • Prodavač/ka výrobků z chráněné dílny

  - prodej výrobků z chráněné dílny v obchodních řetězcích v místě bydliště zaměstnance - možnost pracovat podle svého volného času - výdělek je závislý na prodeji KONTAKTOVAT POUZE tel. nebo e-mailem

 • Sekretář/ka, administrativní pracovník, asistent/ka

  znalost anglického a ruského jazyka, odpovědnost, komunikativnost Osobní kontakt možný ST a PÁ 12-15 hodin.

Najděte si práci v obci Světlá nad Sázavou v okrese Havlíčkův Brod. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Světlá nad Sázavou nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 40 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Světlá nad Sázavou nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.