Nabídka práce v obci Světlá nad Sázavou

28 aktuálních volných míst

 • Obráběč kovů

  - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou - náplň práce: konvenční obrábění kovů, orientace, čtení a použití technických podkladů, stanovení vhodných pracovních postupů a metod, určení parametrů polotovaru a sestavení nástrojů a materiálů potřebných pro pracovní proces, seřizování obráběcích strojů, kontrola nástrojů a nastave ...

 • Dělník/ce v lakovně

  - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou - náplň práce: příprava a pomocné práce v lakovně, příprava povrchů pro lakýrnické práce (odstraňování starých nátěrů, broušení, čištění, odmašťování) - příležitostné nanášení nátěrových hmot, tmelení povrchů ploch - broušení, manipulační práce - požadujeme: manuální zručnost, trestní ...

 • Administrativní pracovník/ce

  - zajištění chodu kanceláře, obsluha zákazníků maloobchodu, příjem zboží a vedení skladu - praxe výhodou Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Sekretář/ka, administrativní pracovník, asistent/ka

  odpovědnost, komunikativnost Osobní kontakt možný ST a PÁ 12-15 hodin.

 • Svářeč

  - náplň práce: sváření kovových komponentů, ocelových konstrukcí různých velikostí - požadujeme: trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, aktivní přístup k práci a chuť se dále vzdělávat a zdokonalovat, zkušenosti z kovovýroby vítány - nabízíme: profesní osvědčení k řízení VZV vozíků, pravidelná školení, další vzdělávání, zodpovědná a zajímavá ...

 • Kuchař/ka - skladník

  zdravotní způsobilost, bezúhonnost Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Psycholog

  zdravotní způsobilost, bezúhonnost, VŠ vzdělání v magisterském studijním programu jednooborové psychologie Osobní konakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Vychovatel/ka

  - zdravotní způsobilost a bezúhonnost nutná - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní konakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Dozorce / strážný

  - bezúhonnost a zdravotní způsobilost nutná - služební poměr dle zákona č. 0361/2003 Sb. Osobní konakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Švadlena

  - praxe v oboru podmínkou - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení - osobní kontakt po předchozí tel. dohodě

 • Zubní lékař/ka

  magisterský studijní program v zubním lékařství Osobní konakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Sekretář/ka, administrativní pracovník, asistent/ka

  znalost anglického a ruského jazyka, odpovědnost, komunikativnost Osobní kontakt možný ST a PÁ 12-15 hodin.

 • Elektromechanik, montér, servisní technik

  - VŠ zaměřená na modelování a počítačové projektování radioelektronických prostředků - montáž a servis CNC strojů pro termické dělení kovového materiálu - praxe výhodou Osobní kontakt možný ST a PÁ 12-15 hodin.

 • Sklář

  - vyučení v oboru nebo praxe na stejné pozici min. 3 roky - spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem - výše mzdy závislá na zkušenostech Osobní kontakt možný po-pá 8-15 hodin.

 • Podnikový ekolog specialista

  - kontinuální péče o plnění environmentálních povinností podniku, sledování změn legislativy a jejich aplikace, vedení provozních evidencí, zajištění monitoringu a reportingu, zastupování při jednání s orgány státní správy, interní kontrola, úzká spolupráce s výrobními provozy, školení pracovníků - prémie je vázána na optimalizaci cen likvidace odp ...

Najděte si práci v obci Světlá nad Sázavou v okrese Havlíčkův Brod. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Světlá nad Sázavou nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 28 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Světlá nad Sázavou nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.