Nabídka práce v obci Slavičín

54 aktuálních volných míst

 • Šičky obuvi na šicí dílně

  Náplň práce: šití svršků obuvi. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 13. a 14. mzda, sick days. Kontaktujte emailem nebo telefonicky PO-PÁ 6-14 hodin.

 • Dělník obuvnické výroby - obsluha vstřikolisu

  Náplň práce: obsluha obuvnického stroje - vstřikolisu, práce vhodnější pro muže. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 13. a 14. plat, sick days, prémie, odměny, možnost získání náborového příspěvku ve výši 21.000,- Kč. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem nebo tel. od 6.00 do 14.00 hod.

 • Lakýrník dřevěných výrobků

  Jsme firma zabývající se výrobou dřevěných eurooken, kastlových oken, vchodových a interiérových dveří, okenic, parapetů a schodů. NEVYDÁVAT DOPORUČENKY Požadavky: vyučení v oboru výhodou ne však podmínkou, zaučíme. Náplň práce: lakování oken, dveří a dřevěných výrobků. POZN: Zájemci se hlásí tel. p.Spáčil 777 027 310. ...

 • Třidič odpadů

  Zaměstnanecké výhody: stravenky a ubytování. Místo výkonu práce: Luhačovice, Slavičín, Valašské Klobouky.

 • Dělníci na svoz odpadu

  Místo výkonu práce: Luhačovice, Slavičín Výhodou je ŘP sk.B Zaměstnnanecké výhody: stravenky + ubytování v areálu firmy v Luhačovicích.

 • Obsluha v restauraci

  Náplň práce: roznos nápojů a jídla po restauraci. Možnost ubytování po domluvě. Schůzku je možné domluvit na tel. čísle 607 007 705.

 • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  Zaměstnanec připravuje formy a samotný stroj pro výrobu dle technických parametrů daného typu stroje a konkrétních požadavků zákazníka. Vyrábí polyuretanové díly vypěňováním ve formách.

 • Skladník/ce

  Náplň práce: - Včasné zásobování - doplňování dílů a sestav k další výrobě - Zaskladňování příchozího zboží, dílů ze strojů, polotovarů - Pomocné práce ve výrobě /produkci - Obsluha manipulační techniky, zejména paletových vozíků - Evidence skadových zásob - Pravidelný úklid skladových a výrobních prostor Hlavní pracovní poměr na 2 roky s možností ...

 • Svářeči

  Náplň práce: - svařování dílů metodou MIG/MAG (131/135) + MIG (141) - samostatná práce dle výrobní dokumentace a technologických postupů - obsluha moderních poloautomatických svářeček - průběžné měření výrobků - běžná provozní údržba stroje - podílení se na vývoji přípravků Svářečský průkaz - výhodou Hlavní pracovní poměr na 2 roky s možností prod ...

 • Obsluha lakovací linky

  Svěšování a navěšování dílů, vyplňování výrobních příkazu (velmi jednoduchý dokument). Práce na tři směny, víkendy volno. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 120,- Kč za každý odpracovaný den, plně hradí firma, 13-14 plat-nerozpočítán do hrubé směny, zdravé dny, Edenred benefit na kartě co čtvrt roku a jiné benefity. POZN: Zájemci se hlásí ...

 • Obsluha galvanické linky

  Vhodné pro mužei pro ženy, možnost postupu. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 120,- Kč za každý pracovní den, plně hradí firma, 13 a 14 plat, příplatky za víkendy a svátky, náborový příspěvek 12.000,- Kč. POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo osobně v pracovní dny 6-14 hodin.

 • Obsluha lakovací linky

  Vhodné pro muže i ženy, možnost postupu. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 100,- K za každý pracovní den, plně hradí firma 13 plat, příplatky za svátky, víkendy. POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo osobně.

 • Obsluha galvanické linky

  Nepřetržitý provoz,směnnost - 2 x denní,2 x noční(vždy od 6-18,18-6), pak 4 dny volno. Stravenky v hodnotě 100,-Kč za každý pracovní den,13 platy,mimořádné odměny Hlásit se osobně na pracovišti 6-14 hod.

 • Dělník ve výrobě

  Práce ve strojírenství. Zaměstnanecké výhody: stravenky. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem.

 • Údržbář šicích strojů

  Náplň práce: zabezpečení oprav a údržby šicích strojů na šicí dílně. Požadujeme zkušenosti s opravami a údržbou šicích strojů. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 13. a 14. mzda, sick days (zdravotní volno). POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo e-mailem.