Nabídka práce v obci Slaný

149 aktuálních volných míst

 • Prodavač/Prodavačka

  Požadujeme: - praxi v oboru prodeje masa, uzenic a lahůdek, - milé jednání se zákazníky, - důvěru, ochotu, spolehlivost, pracovitost, - český jazyk na vysoké úrovni - nutná komunikace se zákazníky v českém jazyce. Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

 • Řezník/Řeznice

  Požadujeme: - praxi v oboru, - zkušenost práce s masem a masnými výrobky, - důvěru, ochotu, spolehlivost, pracovitost, - český jazyk na vysoké úrovni - komunikace se zákazníky. Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

 • Skladník/skladnice - řidič/ka VZV

  Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

 • Operátor technik výroby

  Nabízíme: 13. mzdu, 5 týdnů dovolené, dopravu na směny, Cafeterii, stravenky. E-mailový kontakt viz výše.

 • Výrobně-provozní technik

  Požadujeme: vzdělání v oboru elektro, znalost českého jazyka na komunikativní úrovni, znalost anglického jazyka. Nabízíme: 25 dnů dovolené, 6 dní zdravotního volna, 13. mzdu, kafeterii. E-mailový kontakt viz výše.

 • Pracovník na foliovací a třídící lince

  Jedná se o manipulaci s výrobky o váze až 25 kg. Požadujeme: - výpis z RT - bezdlužnost - základní znalost práce s PC - ochota pracovat při mimořádných zakázkách a nočních směnách - občané EU i mimo EU - zdravotní průkaz Nabízíme: - závodní stravování

 • Skladník

  Požadujeme - min. výuční list, - čistý trestní rejstřík, - dobrou fyzická kondici, - zodpovědnost a spolehlivost, - řidičský průkaz skupiny B. Náplň práce : Naskladňování a vyskladňování pneumatik. Příprava a expedice objednávek z e-shopu. Občasná práce s vysokozdvižným vozíkem - v případě že nemáte praxi nevadí - školení zařídíme. Nabízíme : Nás ...

 • Kuchař/Kuchařka

  Provoz v DDŠ je celoroční. Menší koliktiv výhodou. Chuť a zájem o práci je vítána. Nabízená pozice je zástup v PN s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní obledčení zaměstnavatel poskytuje. Rádi nevyučeného kuchaře/ kuchařku zaučíme. Nabízíme: FKSP, přátelský pracovní tým, příspěvek na stravování, rekreaci a další výhody. První kontakt ...

 • Clinical Application Specialist (Specialista na klinické aplikace)

  Požadujeme: - Ukončené vzdělání v oboru respirační fyzioterapie, zdravotnický asistent nebo přírodních věd. - Minimálně 5 let praxe v oblasti navrhování a provádění klinických/lékařských studií a získávání a analýze dat. - Minimálně 3 roky praxe v oblasti klinické intenzivní péče - respirační péče. - Bohaté zkušenosti jakožto produktový školitel. - ...

 • Strojní zámečník

  Požadujeme: strojního zámečníka s praxí, výhodou je svářečský průkaz, nejlépe i na potrubí. ŘP sk. B podmínkou. Jsme firma zabývající se výrobou a montáží chladících věží, chladících okruhů a zámečnické výroby. Nabízíme: Osobní ohodnocení po dokončení zakázky. Telefonický kontakt viz výše Po - Pá 8:00 - 12:00 hod. ...

 • Řidič s ŘP sk. C+E

  Požadujeme: - ŘP sk. C+E - pro mezinárodní dopravu, - kartu řidiče bez záznamu - trestní bezúhonnost

 • Lakýrník

  Požadujeme: spolehlivost a chuť do práce. Nabízíme: 20 dní dovolené a příspěvek na ubytování. Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

 • Zámečník - svářeč

  Požadujeme: spolehlivost a chuť do práce. Nabízíme: 20 dní dovolené a příspěvek na ubytování. Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

 • Zámečník - Lakovna

  Požadujeme: spolehlivost a chuť do práce. Nabízíme: 20 dní dovolené a příspěvek na ubytování. Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

 • Skladník

  Požadujeme: spolehlivost a chuť do práce. Nabízíme: 20 dní dovolené a příspěvek na ubytování. Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Najděte si práci v obci Slaný v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Slaný nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 149 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Slaný nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 130 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Slaný volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 149 volných pracovních míst v obci Slaný. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 130 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Slaný hledají zaměstnance tyto firmy: F.X. MEILLER Slaný s.r.o. (26), MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o. (15), ATLANTIS - PAK SERVICE s.r.o. (8), Inoplast s.r.o. (7), MCE Slaný s.r.o. (7).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Svářeč (19), Strojní zámečník (8), Skladník (6), Obsluha výrobních strojů (6), Stavební dělník na stavbě (6).