Nabídka práce v obci Proseč - Chrudim

8 aktuálních volných míst

 • Prodavač/ka-pokladní

  Místo výkonu práce: Proseč NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží, obsluha, přejímka, ošetřování a skladování zboží, práce na pokladně, práce s penězi, práce s lidmi, účtování cen, administrativa na prodejně, práce s pokladním systémem, kontrola kvality a záruční doby u zboží, dodržování předpisů v oblasti bezpečnosti práce, hygieny, cenových předpisů POŽADAVKY ...

 • Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

  VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP! Místo výkonu práce: Proseč u Skutče První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Lékař

  Místo výkonu práce: Proseč u Skutče Přemýšlíte o dráze praktického lékaře nebo se tomuto skvělému oboru již věnujete a chcete své síly spojit v jednom super kolektivu? Hledáme nejen atestované lékaře, ale i nadšené kolegy, kteří se v této specializaci teprve připravují nebo o ní uvažují. S lékaři vytváříme plán na míru. Umíme pracovat, léčit, díky ...

 • Řidič C+E

  Místo výkonu práce: Proseč, Východní Čechy NÁPLŇ PRÁCE: řidič sklopky První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Řidič C+E

  Místo výkonu práce: Proseč u Skutče NÁPLŇ PRÁCE: řidič nákladního vozidla - sklopka ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: služební automobil První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle kdykoli.

 • Pomocné zednické práce - brigáda

  MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Proseč, nástup možný ihned NÁPLŇ PRÁCE: pomocné zednické práce - brigáda, výše mzdy bude stanovena dohodou První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle v době mezi 7:00 až 15:30 hod. nebo na e-mailové adrese.

 • Stavbyvedoucí

  Místo výkonu práce: Proseč u Skutče, práce na území ČR NÁPLŇ PRÁCE: řízení staveb - Pardubický kraj, odpovědnost za celkový výsledek stavby, předání staveniště až po dokončení stavby, odpovědnost za technické a ekonomické řízení svěřených staveb, odpovědnost za administrativně technické vedení svěřených staveb, včetně koordinace se subdodavateli, p ...

 • Hlavní stavbyvedoucí

  Místo výkonu práce: Pasecká č.p. 378, 539 44 Proseč u Skutče První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Pomocné zednické práce

  Místo výkonu práce: Proseč u Skutče NÁPLŇ PRÁCE: pomocné zednické práce První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7 do 15.30 hod. nebo na e-mailové adrese.

Najděte si práci v obci Proseč - Chrudim v okrese Chrudim. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Proseč - Chrudim nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 8 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Proseč - Chrudim nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 120 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Proseč - Chrudim volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 8 volných pracovních míst v obci Proseč - Chrudim. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 120 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Proseč - Chrudim hledají zaměstnance tyto firmy: Stavitelství - Háněl s.r.o. (3), DAP - Proseč, spol. s r.o. (2), PP-GROUP.cz s.r.o. (1), DIPRO, výrobní družstvo invalidů (1), Bačkovský spol. s r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Stavbyvedoucí (2), Stavební dělník na stavbě (2), Obsluha pily, zpracování dřeva (1), Praktický lékař (1), Řidič nákladního automobilu sk. C (1).