Aktuální nabídka práce Stavitelství - Háněl s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Stavbyvedoucí

    Místo výkonu práce: Proseč u Skutče, práce na území ČR NÁPLŇ PRÁCE: řízení staveb - Pardubický kraj, odpovědnost za celkový výsledek stavby, předání staveniště až po dokončení stavby, odpovědnost za technické a ekonomické řízení svěřených staveb, odpovědnost za administrativně technické vedení svěřených staveb, včetně koordinace se subdodavateli, p ...

  • Pomocné zednické práce

    Místo výkonu práce: Proseč u Skutče NÁPLŇ PRÁCE: pomocné zednické práce První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7 do 15.30 hod. nebo na e-mailové adrese.

Zaměstnání u Stavitelství - Háněl s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Stavitelství - Háněl s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Stavitelství - Háněl s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2013 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 01732838
adresa: Proseč - Záboří, Zábořská 9
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Stavitelství - Háněl s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Stavitelství - Háněl nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Stavitelství - Háněl s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Stavbyvedoucí, Pomocné zednické práce.

Všechna volná místa ve společnosti Stavitelství - Háněl s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Stavitelství - Háněl?

Společnost Stavitelství - Háněl aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Stavitelství - Háněl je 29900 Kč.