Nabídka práce v obci Otvice

8 aktuálních volných míst

 • Prodavači v prodejnách

  MVP: Jirkov - OC Otvice - Chomutov Pro maloobchodní prodejnu koberců v Chomutově, OC Otvice-Jirkov, Otvice 267 přijmeme ihned na HPP prodavače. Požadujeme dobrý zdravotní stav, výpis z RT, výhodou praxe v oboru. Nabízíme odpovídající mzdu s možností prémiového ohodnocení, profesní růst, příspěvek na stravné formou stravenek a práci v příjemném kole ...

 • Obchodní zástupce/zástupkyně pro dřevovýrobu

  V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: hefas@hefas.cz nebo volat na tel.č.: 777 684 615 v době PO-PA od 8 - 16hod. a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Otvice Obchodní činnost podmínkou, flexibilita, chuť učit se novým věcem, kreativita, ŘP skupiny B, práce s PC.

 • Uklízeč/Uklízečka

  V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: fakturace@ksv-cv.cz nebo volat na tel.č.: 777 629 295 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - KŠV GROUP s.r.o., Obchodní zóna č.p. 250, Otvice, 431 11 Jirkov 1 Požadujeme - zkušenost s úklidem, pečlivost, pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost.

 • Prodavač/prodavačka

  V případě zájmu volat na tel.č.:723 939 588 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Kaufland Otvice Praxe výhodou.

 • Broušení a čištění nábytkových dílců

  V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: tenk@hefas.cz nebo volat na tel.č.: 777 684 614 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Otvice Broušení a čištění nábytkových dílců. Dělnická profese, na kterou je kladen důraz na preciznost a čistotu.

 • Řidič/řidička návěsu

  Dostavte se k osobnímu jednání v době PO a ST v 8:00 hod. (životopis s sebou) na adresu místa výkonu práce nebo v případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: doprava@worldinvest.cz Místo výkonu práce - WORLD INVEST v.o.s., Obecní č.p. 23, Otvice Požadujeme - řidičský průkaz C+E, praxe na návěs sklápěčka - výhodou Nabízíme - strave ...

 • Pomocná kuchařka /pomocný kuchař

  V případě zájmu volat na tel.č.: 776 395 888 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Obchodní zóna č.p. 260, Otvice

 • Kuchařka /kuchař

  V případě zájmu volat na tel.č.: 776 395 888 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Obchodní zóna č.p. 260, Otvice

Najděte si práci v obci Otvice v okrese Chomutov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Otvice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 8 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Otvice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.