Nabídka práce v obci Nový Bor

32 aktuálních volných míst

 • Soustružník

  Požadujeme: - Znalost čtení výkresové dokumentace - Znalost práce na frézce a stolní brusce - není podmínkou - Základní znalost programování CNC- není podmínkou - Ochotu učit se novým věcem Nabízíme: - příspěvek na dopravu, dovolená navíc, podnikové stravování Smlouva na dobu určitou, po osvědčení možnost prodloužení na dobu neurčitou. První kontak ...

 • Prodavač/ka

  Požadujeme praxi v oboru. První kontakt telefonicky v pracovní dny od 6:00 do 14.00 hod.

 • Obsluha čerpací stanice

  Jedná se pouze o denní provoz. Nabízíme: stravenkový paušál, bonusy dle výkonu. První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 10:00 do 12:00 hod.

 • Obsluha křovinořezů, motorové pily, dělník pro různé práce

  Náplň práce: sečení trávy, hrabání listí v lokalitě Nový Bor. Řidičský průkaz sk. B není podmínkou - výhodou, praxe s křovinořezem - výhodou Dle pracovitosti je možnost změny pracovní smlouvy První kontakt osobně, emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod.

 • Strojník sklářských zařízení

  Náplň práce: - seřizování, obsluha a běžná údržba linky na výrobu skla - příprava a kontrola stavu forem - kontrola kvality výrobků - nepřetržitý provoz - 12h směny (ranní - noční) Nabízíme: - Dovolená navíc, závodní stravování První kontakt emailem nebo osobně v pracovní dny od 9:00 - 10:00 hod.

 • Referent/ka rozvoje města

  Charakteristika vykonávané činnosti: - zajištění přípravy projektových dokumentací, - příprava stavebních investic, - spolupráce při zadávání veřejných zakázek, - kontrola realizace stavebních investic Požadavky: - vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo magisterském studijním programu, vyšší odborné vzdělání nebo střední vzděl ...

 • Uklízeč/ka veřejných prostranství, pomocné práce v zahradnictví

  Předmětem pracovní náplně bude zajišťování komunálních a zahradnických služeb v Novém Boru a okolí. Jedná se o sociální podnik. Sociální podnik má cílovou skupinu a může přijmout pouze uchazeče, kteří splňují následující kritéria: 1) Uchazeči o zaměstnání evidovaní na Úřadu práce ČR déle než jeden rok; 2) Uchazeči, jejichž doba evidence na Úřadu p ...

 • Montážní dělník, dělnice

  Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. První kontakt osobně.

 • Vedoucí výroby

  Výrobně - obchodní firma APLED, středně velká, přijme na HPP vedoucího výroby v oboru elektro (výroba LED svítidel). Náplň práce: Koordinace a plánování výroby, odpovědnost za zajištění výrobního materiálu, vedení kolektivu cca 15 lidí. Znalost programu Helios a praxe v oboru výhodou. V případě zájmu zasílejte, prosím, životopisy na [email protected] ...

 • Pomocník na manipulaci s nábytkem a nářadím

  Požadujeme: spolehlivou a zodpovědnou osobu v dobrém zdravotním stavu, která bude v týmu rozvážet nábytek a nářadí a bude zodpovídat za svěřený majetek, vítán ŘP sk.B První kontakt pouze telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 18:00 hod.

 • Truhlář - nábytkář

  Požadujeme: samostatný truhlář s praxí (výroba kuchyní a nábytku z lamina); vítán ŘP sk.B První kontakt pouze telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 18:00 hod.

 • Pomocník do truhlářské dílny

  Požadujeme: truhlář po vyučení (výroba kuchyní a nábytku z lamina); vítán ŘP sk.B První kontakt pouze telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 18:00 hod.

 • Ostraha prodejny Lidl

  Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny. Požadujeme: Čistý rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, zákl ...

 • Ostraha prodejny Kaufland

  Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR. Požadujeme: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, ...

 • Ostraha prodejny Lidl

  Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny. Požadujeme: Čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základ ...

Najděte si práci v obci Nový Bor v okrese Česká Lípa. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Nový Bor nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 32 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Nový Bor nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 900 Kč do 45 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Nový Bor volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 32 volných pracovních míst v obci Nový Bor. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 900 Kč do 45 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Nový Bor hledají zaměstnance tyto firmy: AKTIVIT, spol. s r.o. (8), "Slévárna hliníku s.r.o." (4), Crystalex CZ, s.r.o. (3), Josef Daniel (3), Jan Landa (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Pracovník ostrahy (4), Operátor, Seřizovač CNC strojů (3), Dělník (3), Učitel na základní škole (2), Programátor (2).