Nabídka práce v obci Letovice

48 aktuálních volných míst

 • Pokladní na čerpací stanici

  Komunikativnost, příjemné vystupování. Možno absolvent/ka. Nepřetržitý provoz - 12ti hod. služby. Mzda 81,- Kč/hod.

 • Pracovník na údržbě veřejné zeleně

  Pracovní poměr na dobu určitou do konce října-listopadu 2017. Práce s křovinořezem, sečení trávy. Podmínkou ŘP sk. B. Výhodou ŘP sk. C. Možno absolvent.

 • Venkovní obsluha čerpací stanice

  Nepřetržitý provoz. Ochota pracovat, komunikace se zákazníky. Mzda 72 Kč/hod + prémie.

 • Jednoduché práce ve výrobě

  Pracovní poměr na dobu určitou minimálně do 30.9.2017. Jednocuchá a příjemná práce ve výrobě. Náplň práce: příprava dílů před lakováním, skládání a balení hotových dílů, vizuální kontrola, jednoduché opracování výrobků. Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, měsíční a čtvrtletní bonusy - osobní ohodnocení, 22 dní dovolené/rok, občerstvení na prac ...

 • Údržba zeleně, objektu, zámečnícké práce, stavební údržba

  Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Nástup dle dohody. Místo výkonu práce: Letovice - areál TYLEXU. Požadavky: ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Kontakt: telefonicky na č. 603 589 430 - p. Bohuslav Kalas, na e-mail. adrese kalas@tis-letovice.cz nebo osobně na adrese: Pražská 334/47b, Letovice.

 • Strojník stavebních strojů - bagrista

  Strojnický průkaz podmínkou. Praxe výhodou. Mzda 140 Kč/hod.

 • Stavební dělník

  Pokládka inženýrských sítí. Možno absolvent, výhodou ŘP sk. B. Mzda 120-130 Kč/hod.

 • Řidič nákladního automobilu

  ŘP sk. C nutný. Výhodou: ŘP sk. E, profesní průkaz a digitální karta řidiče. Mzda 135 Kč/hod.

 • Skladník/ce v kamenictví

  Náplní práce je navážení zboží z dílny do skladu, příjem a výdej zakázek, dokončování, kontrola a balení zakázek. Evidence zakázek v PC. Školení na VZV výhodou. Nabízíme možnost zaškolení a prémie dle odvedené práce.

 • Vodoinstalatér, topenář

  Vyučení v oboru, praxe vítána. Mzda 120 Kč/hod.

 • Dělník v kamenické výrobě

  Pracoviště: Pražská č.p. 562/49, 679 61 Letovice. Obsluha sloupových vrtaček, opracování kamene na soustruhu, ruční opracování kamene. Možnost zaučení.

 • Dělník v kamenické výrobě

  Pracoviště: Pražská č.p. 562/49, 679 61 Letovice. Obsluha sloupových vrtaček, opracování kamene na soustruhu, ruční opracování kamene. Možnost zaučení.

 • Seřizovač obráběcích strojů

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vyučení, znalost řídících systémů (Fanuc, Siemens), úpravy programů, seřízení strojů, znalost čtení výkresů nutná. Nepřetržitý provoz, 12-ti hodinové směny. Mzda od 150 Kč/hod (dle kvalifikace a praxe).

 • Stomatolog - zubní lékař/ka

  Pracoviště: J. Haška 1082/12, 679 61 Letovice. Plný nebo poloviční pracovní úvazek. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle domluvy. Možno absolvent/ka. Nutná alespoň částečná znalost českého jazyka. Zajištěné ubytování. Kontakt telefonicky kdykoliv do 18.00 hod na č. 604 760 665 - MUDr. Zdeňka Srpová, e-mail: srpova@email.cz ...

 • Soustružník

  Hlavní pracovní poměr na dobu určitou. Požadujeme: vyučení v oboru, praxe - klasika SU50. Samostatná práce podle výkresu, seřízení stroje. Dvousměnný provoz (ranní a odpolední 8 hodinové směny, možné i dvanáctky), orientace v technické dokumentaci, zručnost, šikovnost. Nabízíme: velmi zajímavé mzdové ohodnocení, možnost záloh. Zaměstnanecké výhody ...

Najděte si práci v obci Letovice v okrese Blansko. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Letovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 48 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Letovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.