Nabídka práce v obci Kdyně

46 aktuálních volných míst

 • Pracovník/pracovnice výstupní technické kontroly

  Požadujeme organizační schopnosti, zkušenost práce s lidmi. Osobní, e-mailový nebo telefonický (7,00-15,00 hod.) kontakt.

 • Prodavač/ka - pokladní

  Nástup možný ihned - možnost i zkráceného úvazku - smíšená mzda dle plnění - praxe a zkušenosti vítány.

 • Provozní zámečník, údržbář

  Nabízíme: příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, týden dovolené navíc, příspěvek na rekreaci. Osobní, e-mailový nebo telefonický (7,00 - 15,00 hod.) kontakt.

 • Obsluha stroje a zařízení na konečné kontrole

  Praxe výhodou, směnný provoz, zajištěn odborný růst. Nabízíme: příspěvek na dopravu, závodní stravování, stravenkový paušál, týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou. Osobní, e-mailový nebo telefonický (7,00-15,00 hod.) kontakt.

 • Obsluha frézovacích a vrtacích CNC strojů (rozšíření výrobních kapacit)

  Praxe výhodou, směnný provoz, zajištěn odborný růst. Nabízíme: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravné formou stravenek, týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou. Telefonický (7,00 - 15,00 hod.), e-mailový nebo osobní kontakt.

 • Technolog

  E-mailový nebo telefonický kontakt.

 • Asistent/ka auditora daňového poradce

  Požadavky: VŠ ekonomického směru, minimálně 5 let praxe v oboru, pokročilá znalost Nj nebo Aj. Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, pružná pracovní doba, průběžné vzdělávání, možnost profesního růstu.

 • Finanční účetní

  Požadavky: minimálně 3 roky praxe v oboru, základní znalost Nj nebo Aj. Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, pružná pracovní doba, průběžné vzdělávání, možnost profesního růstu.

 • Pomocníci v kuchyni

  Příprava salátů, pizzy a kebabu. Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

 • Montážní dělníci

  Kompletace a balení zboží. Telefonický kontakt.

 • Lisařka a montovačka voskových modelů

  Možnost jednosměnného nebo dvousměnného provozu, popř. zkráceného úvazku. Práce pro manuálně zručné, precizní práce, fyzicky méně náročná. Doprava zajištěna: Domažlice-Spáňov-Kout na Šumavě.

 • Tavič kovů

  Přednost vyučení v oboru, ale nevyučené v oboru zaškolíme.

 • Montážní dělníci

  Pracoviště Kdyně, Nádražní 703 a Chrastavice 3.

 • Tavič kovů

  Přednost vyučení v oboru, ale nevyučené v oboru zaučíme.

 • Lisařka a montovačka voskových modelů

  Možnost jednosměnného nebo dvousměnného provozu, popř. zkráceného úvazku. Práce pro manuálně zručné, precizní práce, fyzicky méně náročná. Doprava zajištěna: Domažlice-Spáňov-Kout na Šumavě.

Najděte si práci v obci Kdyně v okrese Domažlice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Kdyně nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 46 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Kdyně nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Kdyně volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 46 volných pracovních míst v obci Kdyně. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 50 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Kdyně hledají zaměstnance tyto firmy: KDYNIUM a. s. (9), Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace (6), Vellpom, spol. s r.o. (5), PRAC.com s.r.o. (4), JoWo - Com s.r.o. (3).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (8), Montér (5), Skladník (5), Učitel na základní škole (5), Prodavačka (4).