Nabídka práce v obci Kamenné Žehrovice

3 aktuálních volných míst

  • Řezník

    Jedná se o porážení jatečních zvířat a následné bourání masa. Vyučení v oboru vítáno. Nabízíme: - možnost ubytování - možnost doplnění výučního listu v tomto oboru - pouze pro vážné zájemce !! - Vyžadována fyzická zdatnost a psychická odolnost.

  • Pracovníci do výrobny lahůdek

    Požadujeme: manuální zručnost - zaškolíme. Pracovní náplň: jedná se o výrobu chlebíčků, pomazánek, atd. Pružná pracovní doba 6:00 - 14:00 hod., možnosti přesčasů Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr i na brigádu, ubytování, dopravu a stravu, slevu 40% proti maloobchodu na naše výrobky (maso, mléčné výrobky, pomazánky, saláty, ....) www.gurman ...

  • Učitel/ka 1. stupně ZŠ

    Požadujeme vzdělání pedagogického směru dle zákona.

Najděte si práci v obci Kamenné Žehrovice v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Kamenné Žehrovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Kamenné Žehrovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru potravinářství a chemie. Nejvyšší nabízený plat je 37 330 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.