Nabídka práce v obci Kamenné Žehrovice

2 aktuálních volných míst

  • Uklízeč/uklízečka

    Požadujeme: - práci na pružnou pracovní dobu, - znalost AJ výhodou, - trestní bezúhonnost. Kontakt e-mailem viz výše.

  • Pracovníci do výrobny lahůdek

    Požadujeme: manuální zručnost - zaškolíme. Pracovní náplň: jedná se o výrobu chlebíčků, pomazánek, atd. Pružná pracovní doba 6:00 - 14:00 hod., možnosti přesčasů Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr i na brigádu, ubytování, dopravu a stravu, slevu 40% proti maloobchodu na naše výrobky (maso, mléčné výrobky, pomazánky, saláty, ....) www.gurman ...

Najděte si práci v obci Kamenné Žehrovice v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Kamenné Žehrovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Kamenné Žehrovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru potravinářství a chemie. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 21 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Kamenné Žehrovice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Kamenné Žehrovice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 21 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Kamenné Žehrovice hledají zaměstnance tyto firmy: GURMÁN KLUB, s.r.o. (1), Jan Stínka, advokáti s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (1), Uklízečka (1).