Aktuální nabídka práce GURMÁN KLUB, s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Pracovníci do výrobny lahůdek

    Požadujeme: manuální zručnost - zaškolíme. Pracovní náplň: jedná se o výrobu chlebíčků, pomazánek, atd. Pružná pracovní doba 6:00 - 14:00 hod., možnosti přesčasů Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr i na brigádu, ubytování, dopravu a stravu, slevu 40% proti maloobchodu na naše výrobky (maso, mléčné výrobky, pomazánky, saláty, ....) www.gurman ...

Zaměstnání u GURMÁN KLUB, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě GURMÁN KLUB, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o GURMÁN KLUB, s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 1995 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 61681431
adresa: Kamenné Žehrovice, Karlovarská třída 532
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s GURMÁN KLUB, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik GURMÁN KLUB nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti GURMÁN KLUB, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pracovníci do výrobny lahůdek.

Všechna volná místa ve společnosti GURMÁN KLUB, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti GURMÁN KLUB?

Společnost GURMÁN KLUB aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21000 Kč do 21000 Kč. Průměrná nabízená mzda v GURMÁN KLUB je 21000 Kč.