Nabídka práce v obci Jistebnice

4 aktuálních volných míst

 • Pomocný pracovník v živočišné výrobě

  Plat je nástupní, možnost zvýšení po zapracování. Pomocný pracovník (živočišná výroba), práce se skotem, krmení, napájení, kydání, kontrola zvířat. Požadujeme praxi v oboru, ŘP sk. B+T, samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost. Nabízíme ubytování. Kontakt: telefonicky - 7:00 - 16:00, e-mailem.

 • Ošetřovatel/ka skotu

  Na odchovnu plemenných býků přijmeme zodpovědného pracovníka, ošetřovatele skotu. Náplň práce: krmení a stlaní, kontrola zdrav. stavu zvířat, evidence zvířat. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, vzdělání zemědělského zaměření, ŘP sk. T, praxe nejlépe na pozici zootechnika vítána. Pro více informací nás prosím kontaktujte na ...

 • Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

  Traktorista na farmě (živočisná výroba), práce se zemědělskými stroji (rotačka, lis na kulaté balíky), práce se skotem. Speciální požadavky: praxe v oboru, nutný ŘP. sk. B+T, samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost. Kontakt telefonicky (7-16hod) nebo emailem.

 • Truhlář

  Samostatný truhlář pro zakázkovou výrobu (lamino, masiv), montáže truhlářských výrobků. Nabízíme: příspěvek na obědy, po zapracování příspěvek na životní pojištění. Kontakt: telefonicky, osobně.

Najděte si práci v obci Jistebnice v okrese Tábor. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Jistebnice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Jistebnice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.