Aktuální nabídka práce "Odchovna plemenných býků Cunkov s.r.o."

2 aktuálních volných míst

 
  • Pomocný pracovník v živočišné výrobě

    Plat je nástupní, možnost zvýšení po zapracování. Pomocný pracovník (živočišná výroba), práce se skotem, krmení, napájení, kydání, kontrola zvířat. Požadujeme praxi v oboru, ŘP sk. B+T, samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost. Nabízíme ubytování. Kontakt: telefonicky - 7:00 - 16:00, e-mailem.

  • Ošetřovatel/ka skotu

    Na odchovnu plemenných býků přijmeme zodpovědného pracovníka, ošetřovatele skotu. Náplň práce: krmení a stlaní, kontrola zdrav. stavu zvířat, evidence zvířat. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, vzdělání zemědělského zaměření, ŘP sk. T, praxe nejlépe na pozici zootechnika vítána. Pro více informací nás prosím kontaktujte na ...

 

Zaměstnání u "Odchovna plemenných býků Cunkov s.r.o."

Zajímá vás práce ve firmě "Odchovna plemenných býků Cunkov s.r.o."? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o "Odchovna plemenných býků Cunkov s.r.o."

vznik firmy v ČR: říjen 2000 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 26028531
adresa: Milevsko, nám. E. Beneše 96
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s "Odchovna plemenných býků Cunkov s.r.o."