Nabídka práce v obci Jaroměřice nad Rokytnou

6 aktuálních volných míst

 • Ošetřovatel hospodářských zvířat - krmič

  - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

 • Kuchař/kuchařka

  Přijmeme kuchaře/kuchařku do Grand hotelu Opera v Jaroměřicích nad Rokytnou. Požadujeme praxi v oboru, kladný přístup k práci, spolehlivost a flexibilitu. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování.

 • Automechanik

  PRAXE V OBORU AUTOMECHANIK výhodou PRACOVNÍ DOBA 7,00 - 16,00 HOD. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Mzda dohodou - dle praxe, zkušenností... V případě zájmu kontaktujte p. Kudláčka, tel.: 602 749 208, e-mail: pavel@autokudlacek.cz

 • Ekonomka - účetní

  Pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání mateřské dovolené. Požadavky - vzdělání ekonomického směru s maturitou, alespoň minimální praxe v oboru, znalost podvojného účetnictví a problematiky DPH. Zaměstnanecké výhody - podnikové stravování. Mzda dle dosaženého vzdělání a praxe - 6.500,- - 10.500,- Kč + případné osobní příplatky. ...

 • Řidič mkd, oprávnění c,e - návěs

  Místo výkonu práce - EVROPA. Řidič MKD, oprávnění C,E, profesní průkaz, karta řidiče, praxe v mazinárodní přepravě - výhodou znalost cizího jazyka.

 • Kuchař - kuchařka

  Nástup možný ihned.

Najděte si práci v obci Jaroměřice nad Rokytnou v okrese Třebíč. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Jaroměřice nad Rokytnou nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 6 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Jaroměřice nad Rokytnou nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 26 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.