Nabídka práce v obci Holýšov

28 aktuálních volných míst

 • Údržbář bytového fondu

  Nabízíme příjemné pracovní prostředí, pololetní a roční odměny, penzijní a životní pojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky. Požadujeme: znalost instalatérských, případně drobných zámečnických prací, samostatnost, dobrou pracovní morálku, ŘP sk. B. V případě zájmu telefonický nebo osobní kontakt.

 • Člen/ka závodní stráže

  Náplň práce: ostraha objektu, drobný úklid. Požadujeme: základní vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou, chuť pracovat a učit se, samostatnost, organizační schopnosti. Nabízíme: zázemí silné a prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí, benefity velké společnosti, možnost získání profesních i odborných zkušeností. Telefonický kontakt ...

 • Strojník traktorbagru

  Nabízíme příjemné pracovní prostředí, pololetní a roční odměny, penzijní a životní pojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky. Požadujeme: znalost práce se stavební technikou, průkaz strojníka, samostatnost, dobrou pracovní morálku, ŘP sk. C. V případě zájmu telefonický nebo osobní kontakt.

 • Operátor výroby

  Požadujeme: min. výuční list, manuální zručnost, odpovědnost, ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Nabízíme: mzdu od 25 000 Kč, nástup ihned, plný úvazek na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce), příspěvek na závodní stravování nebo stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity, 25 dní dovolené od začátku pracovního poměru, uctivé zacházení se ...

 • Pracovník/pracovnice kontroly

  Požadujeme: středoškolské vzdělání elektrotechnického směru, praxe v oboru výhodou, komunikativní znalost angl.jazyka výhodou, PC znalosti (MS Windows,MS Office..), flexibilitu, komunikativnost, směnný provoz, ŘP skupiny B (není podmínkou). Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci, moderní a technicky vyspělé pracoviště, atraktivní finanční ohodnoce ...

 • Cukrář/ka

  Požadavky: výuční list v oboru pekař/cukrář, zdravotní průkaz, praxe vítána, možnost práce na HPP, DPP, ale i na zkrácený úvazek. Zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů. Mzda: 100,-Kč/hod Do cukrářské výrobny v Holýšově, Školní 126.

 • Montážní dělníci ostatních výrobků

  Agenturní zpr. MAHLE Behr Holýšov s.r.o. Montáže součástek, nastavení, vyrovnávání a připevňování jednotek ke skupinám, podskupinám, posouzení stanovených pracovních postupů, parametrů, schémat a nákresů s ohledem na určení potřebných materiálů a pokynů k montážím; vedení záznamů o výrobě a provozu; kontrola a testování hotových komponent a zařízen ...

 • Technolog/technoložka

  Požadujeme: středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru, praxe v oboru výhodou, komunikativní znalost angl.jazyka výhodou, PC znalosti (MS Windows,MS Office..), flexibilita, komunikativnost, ŘP skupiny B. Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci, atraktivní finanční ohodnocení, příspěvek na stravování (stravenky), závodní stravování, možnost o ...

 • Key account manager pro trhy rh a sns

  Náplň práce: o Péče o svěřené zákazníky a udržení dlouhodobých kvalitních vztahů, akvizice nových zákazníků o Analýza trhu, příprava a uzavírání smluv a cenových jednání o Zpracování zahraničních poptávek k výrobkům a ostatnímu příslušenství o Zadávání interních zakázek do systému o Řízení nabídkových, smluvních a objednávkových operací o Zajišťo ...

 • Elektrikář/elektronik

  Požadujeme: vzdělání elektrotechnického směru, praxe v oboru elektro výhodou, vyhl. 50 paragraf 6, orientace v technické dokumentaci, řidičský průkaz skup. B, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost a schopnost týmové práce. Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání. Mzda dle dohody a praxe.

 • Operátor výroby

  Pracovní poměr na dobu neurčitou (zkušební doba - 3 měsíce), nástup ihned. Požadujeme manuální zručnost. Nabízíme: závodní stravování, stravenky, perspektivu, dobrý kolektiv.

 • Zámečnické práce

  Praxe ve svařování 2-3 roky, fyzická náročnost, prodloužené směny, flexibilita. Nabízíme: 5 týdnů dovolené. Možnost jednosměnného nebo dvousměnného provozu. Nutný e-mailový kontakt.

 • Zámečnické práce

  Praxe ve svařování 2-3 roky, fyzická náročnost, prodloužené směny, flexibilita. Nabízíme: 5 týdnů dovolené. Možnost jednosměnného nebo dvousměnného provozu. Nutný e-mailový kontakt.

 • Svářeč

  Ag. zpr. EvoBus Česká republika s.r.o. Telefonický kontakt 9:00 - 15:00 hod.

 • Prodavač/ka pečiva

  Pracovní doba je 6 hod, nástupní mzda 13.000 Kč, po zapracování až 18.500 Kč. Vyučení a praxe v oboru výhodou. Bližší informace na tel. 605707784.

Najděte si práci v obci Holýšov v okrese Domažlice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Holýšov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 28 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Holýšov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 65 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.