Nabídka práce v obci Dobré

4 aktuálních volných míst

 • Montážní dělník/ice

  Kontakt telefonicky v dopoledních hodinách nebo e-mailem kubeckova.kristyna@pzpheating.cz. Požadujeme: - SOU - znalost tvrdého pájení (letování) výhodou - odpovědný přístup ke svěřeným úkolům - časová flexibilita Popis práce: - kompletace výrobků tepelných čerpadel - kontrola kvality jednotlivých dílů, celých výrobků - příprava hotových výrobků k e ...

 • Pomocný pracovník/ pomocná pracovnice v kovovýrobě

  Kontakt telefonicky PO - PÁ od 6 do 14 hod. nebo e-mailem marketa.novotna@pzp.cz. Místo výkonu práce: Dobré 149 a Dobruška, Na Poříčí 1016. - časová flexibilita - příspěvky na stravování.

 • Zámečník/ zámečnice

  Kontakt telefonicky od 6:00 do 14:00 hodin nebo e-mailem marketa.novotna@pzp.cz. - SOU - vhodné i pro absolventy - znalost technické dokumentace - čtení výrobních výkresů - praxe v oboru výhodou - časová flexibilita, bezúhonnost - příspěvky na stravování - nástup dle dohody.

 • Brusič

  Kontakt telefonicky od 6:00 do 14:00 hodin nebo e-mailem marketa.novotna@pzp.cz. - zabrušování svárů - manuální zručnost, fyzická zdatnost - časová flexibilita - možnost prodloužení PP na dobu neurčitou - příspěvky na stravování a životní pojištění, výuka cizích jazyků.

Najděte si práci v obci Dobré v okrese Rychnov nad Kněžnou. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Dobré nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Dobré nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 26 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.