Aktuální nabídka práce PZP KOMPLET a.s.

3 aktuálních volných míst

 
  • Pracovník / pracovnice úklidu, uklízeč/uklízečka

    Kontakt telefonicky v pracovní dny od 6:30 do 14:00 hod. nebo e-mailem [email protected] - v případě oboustranné spokojenosti je předpoklad prodloužení smlouvy na dobu neurčitou - stravenky.

  • Elektrotechnik / elektrotechnička

    Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected] nebo telefonicky PO - PÁ od 6:00 do 14:00 hod. - SOU/ÚSO v oboru elektro - požadovaná praxe min. 3 roky - vyhláška č.50/78 výhodou (případně zajistí zaměstnavatel) - příspěvek na stravování, výuka cizích jazyků.

  • Pomocný pracovník/ pomocná pracovnice v kovovýrobě

    Kontakt telefonicky PO - PÁ od 6 do 14 hod. nebo e-mailem [email protected] Místo výkonu práce: Dobré 149 a Dobruška, Na Poříčí 1016. - časová flexibilita - příspěvky na stravování.

 

Zaměstnání u PZP KOMPLET a.s.

Zajímá vás práce ve firmě PZP KOMPLET a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o PZP KOMPLET a.s.

vznik firmy v ČR: prosinec 1999 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 25932161
adresa: Semechnice 132
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s PZP KOMPLET a.s.