Nabídka práce v obci Chotěboř

50 aktuálních volných míst

 • Nová práce ve výrobě – Chotěboř

  Udělejte změnu a získejte novou práci už dnes. Jednoduchá montáž, práce vhodná pro muže i ženy. Přátelský menší kolektiv, dobrá dopravní dostupnost a mnoho dalších výhod! Hlavní náplní práce je jednoduchá montáž ventilů z drobných komponentů dle návodu. Montáž zvládne každý, stačí jen postupovat podle manuálu. Práce probíhá ve třísměnném provozu P ...

 • Operátor/ka výroby - nástup ihned, bonusy + stravenky!

  Hledáme posily pro našeho klienta, výrobní společnost ve městě Chotěboř. Práce s trváním do konce srpna! Práce pro muže i ženy! Náplň práce: - jednoduchá manuální montáž z drobných komponentů dle výrobní návodky - výroba ventilů (práce ve stoje či v sedě) - práce na více stanovištích Směny: R+O+N 8h, lze docházet i pouze na odpolední či noční sm ...

 • Sociální pracovník v sociálně terapeutické dílně

  - kvalifikace sociální pracovník dle zákona č. 108/2006 Sb. (tj. dokončená VŠ nebo VOŠ v oborech: sociální práce, speciální pedagogika, sociální pedagogika, sociální péče,), motivace pro práci s cílovou skupinou služby, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, schopnost vedení týmu pracovníků, samostatnost, organizační s ...

 • Obchodní zástupce

  - komunikativní schopnosti, reprezentativní vystupování, týmová spolupráce, nadšení pro obchod, praxe na obchodní pozici v oboru truhlářství (dřevovýroby) výhodou - rozšiřování portfolia zákazníků, tvorba kalkulací a cenových nábídek, organizační a administrativní zajištění objednávek - prac. doba od 5:30 - 14:00 hodin Osobní kontakt možný po předc ...

 • Učitel/ka MŠ

  - kvalifikace - učitelství pro MŠ, předškolní pedagogika - zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Pracovník údržby města

  Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Kuchař/ka

  znalost asijské kuchyně (thajská, vietnamská, čínská) Osobní kontakt možný každé pondělí 11-14 hodin.

 • Prodavač/ka

  Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Prodavač/ka

  Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Pomocná síla v kuchyni

  - praxe výhodou - prac. doba PO-PÁ 04:30 - 13:00 hodin (víkendy a svátky volné) Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Pracovník / pracovnice výdeje obědů

  prac. doba PO-PÁ 4:30 - 13:00 hodin nebo 8:30 - 12:30 hodin (víkendy a svátky volné) Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Kuchař/ka

  - praxe výhodou - práce vhodnější pro muže z důvodu zvedání těžkých břemen - prac. doba PO- PÁ 02:30 - 11:00 hodin (víkendy a svátky volné) Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Konstruktér

  - SŠ strojní (průmyslovka) nebo VŠ strojní, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, znalost strojírenské technologie ve vazbě na technologičnost konstrukčního řešení, znalost práce ve 3D CAD (SolidWorks výhodou), výhodou znalost norem - samostatná a kreativní práce s velkou mírou realizace vlastní invence zahrnující návrh modelu konstrukčního řešení ...

 • Zedník

  - provádění stavebních prací v Chotěboři a okolí do 30 km - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Zámečník - svářeč

  technická představivost, samostatnost, spolehlivost prac. doba: 6:00-14:30 hod. Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Najděte si práci v obci Chotěboř v okrese Havlíčkův Brod. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Chotěboř nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 50 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Chotěboř nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 47 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.