Nabídka práce v obci Čestlice

28 aktuálních volných míst

 • DoporučujemePráce v KFC Čestlice (Průhonice)

  Jistota stabilního zaměstnání, flexibilní pracovní doba, přátelský kolektiv. Třeba právě u nás najdeš to své. Tak neváhej napiš nebo zavolej! KFC Průhonice Ti nabízí dlouhodobou práci nebo brigádu možno i zkrácený úvazek s možností plánování směn a v přátelském kolektivu. Mimo jiné budeš mít placené zaškolení, po kterém se nemusíš bát, že nic nebu ...

 • Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

 • Specialisté v oblasti marketingu

 • Předškolní pedagog

  Vodrážková Miroslava, e-mail: [email protected] Do soukromé akreditované školky hledáme kvalifikovanou kolegyni/kolegu pro řádnou výuku dětí 3-6 let. Požadujeme: pracovitost, lásku k dětem. Zaměstnanecké výhody: osobní růst, pracovní benefity

 • Chůva pro děti do 3 let

  Vodrážková Miroslava, e-mail: [email protected] Chůva, zdravotní sestra, sociální pracovnice s plynulým českým nebo anglickým jazykem pro řádnou výuku dětí do 3 let věku. Požadujeme: pracovitost, lásku k dětem, kurz chůvy výhodou.

 • Anglická učitelka/učitel

  Vodrážková Miroslava, e-mail: [email protected] Do soukromé akreditované školky v Čestlicích hledáme kolegyni/kolegu s anglickým jazykem pro řádnou výuku dětí od 3-6 let. Požadujeme: komunikativní znalost anglického jazyka, lásku k dětem. Zaměstnanecké výhody: osobní růst, pracovní benefity

 • English speaking teacher

  Vodrážková Miroslava, e-mail: [email protected] We are looking for an English-speaking colleague for a private accredited nursery school in Čestlice for proper teaching of children from 3-6 years old. We require hard work and love for children. Communicative knowledge of the English language. Start immediately.

 • Pomocníci v kuchyni

  Upřesňující údaje: - znalost čínského jazyka vítána

 • Obsluha v rychlém občerstvení

  Upřesňující informace: - Práce v provozu restaurace McDonal´ds Zaměstnanecké výhody: - Příspěvek na stravu

 • Obsluha v rychlém občerstvení

  Upřesňující informace: - Práce v provozu restaurace McDonal´ds Zaměstnanecké výhody: - Příspěvek na stravu

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  První kontakt e-mailem nebo telefonicky Po-Ne 10:00 - 20:00.

 • Pracovníci ostrahy, strážní

  Upřesňující údaje: Hledáme pracovníky ostrahy pro vrátnici skladového objektu v Čestlicích. Denní i noční směny, možnost výběru. Možnost plného i zkráceného úvazku (formou menšího počtu směn měsíčně). Určeno pouze pro OZP (invalidní důchodce). Nástupní plat 110 Kč/hod. + příplatky, od ledna 2024 přes 120 Kč/hod. V případě zájmu kontaktujte technika ...

 • Pomocníci v kuchyni

  Upřečsňující údaje: Znalost asijské kuchyně výhodou

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Upřečsňující údaje: Znalost asijské kuchyně podmínkou Znalost čínského jazyka výhodou

 • Obsluha baru a restaurace

Najděte si práci v obci Čestlice v okrese Praha - Východ. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Čestlice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 28 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Čestlice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie a pohostinství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Čestlice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 28 volných pracovních míst v obci Čestlice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 50 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Čestlice hledají zaměstnance tyto firmy: Mateřská škola Trojská labuť s.r.o. (4), McPARTNERS,s.r.o. (4), AmRest s.r.o. (2), XIN TIAN HAO s.r.o. (2), XIN SI HAI s.r.o. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Kuchař (6), Obsluha v rychlé občerstvení (5), Učitelka v Mateřské školce MŠ (4), Pomocný kuchař (3), Pomocná síla do kuchyně (2).