Nabídka práce v obci Bystřice nad Pernštejnem

18 aktuálních volných míst

 • *uklízečka - pro OZP

  Chráněné pracovní místo pro OZP Hledáme flexibilní, pracovitou, pečlivou paní na úklid. Práce i o víkendech, nutný řidičský prukaz B. Úklid nevýrobních prostor, v přátelském kolektivu První kontakt - zaslání životopisu.

 • Manipulant výroby

  ZmK Středně velká strojírenská firma IMETAL s.r.o. s provozovnou v Bystřici nad Pernštejnem hledá nového kolegu na pozici Manipulant výroby. Máme dlouholetou zkušenost v přesném strojním obrábění strojních dílů se zaměřením na frézovací a soustružnické operace. Jsme součástí holdingu JPS Group a spolehlivý dodavatel pro české i zahraniční firmy. Ná ...

 • *traktorista/tka krmivář

  platný ŘP sk."T" příspěvek na stravování, penzijní nebo životní pojištění.

 • *AGRONOM/KA - Domanín a provozy a.s.

  Požadujeme: - platný ŘP sk. B, T - výhodou; - praxe výhodou; - samostatnost; - flexibilita. V případě zájmu volejte na tel. číslo: 604959830.

 • *Zemědělský dělník ošetřovatel skotu

  řidičský průkaz T příspěvek na stravování, penzijní nebo životní pojištění

 • *automechanik

  Náplň práce o automechanické opravy o diagnostika závad o servisní prohlídky Požadujeme o vyučen v oboru o loajalitu a flexibilitu o praxe v oboru min. 2 roky o orientace na kvalitu a výsledek o vysoké pracovní nasazení o práce s diagnostikou výhodou o ŘP skupiny B o trestní bezúhonnost Nabízíme o zajímavou a zodpovědnou práci o práce na moderně vy ...

 • *ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - Bystřice nad Pernštejnem

  chuť do práce, chuť učit se novým věcem, komunikativnost, časová flexibilita , příjemné vystupování, výhody: firemní stravování, firemní benefity. První kontakt telefonicky nebo emailem.

 • *Operátor systému pro kamerové inspekce

  Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - uživatelské znalosti PC Excel, Word dovolená nad zákonný nárok, jazykové a odborné kurzy, firemní mobilní telefon, typicky s úhradou pracovních hovorů, poskytování vybraných služeb (obvykle zvýhodněné využívání služeb firmy), sick days, free days. První kontakt emailem nebo telefonicky. ...

 • *ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA - Bystřice n.Pernštejnem + okres ZR

  - ŘP skupiny C . dovolená nad zákonný nárok, firemní mobilní telefon, typicky s úhradou pracovních hovorů, poskytování vybraných služeb (obvykle zvýhodněné využívání služeb firmy), sick days, free days.

 • *zedník

  Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B dovolená nad zákonný nárok firemní mobilní telefon, typicky s úhradou pracovních hovorů, poskytování vybraných služeb (obvykle zvýhodněné využívání služeb firmy), sick days, free days. První kontakt emailem nebo telefonicky.

 • *OPERÁTOR - Bystřice nad Pernštejnem

  " obsluha strojního zařízení " výroba a kontrola produktů pro automotive průmysl " provádění záznamů do dokumentace. První kontakt emailem, nebo telefonicky či osobně út, st, čt. 13,00 - 16,00 hod. Příplatek za noc 15%, přesčas 50%, přísp. na dopravu, náborový příspěvek. Závodní stravování, penzijní připojištění, firemní akce pro zaměstnance ...

 • *SEŘIZOVAČ/KA - Bystřice nad Pernštejnem

  " Odborná obsluha strojů a zařízení " Vystavování objednávek materiálu ze skladu " Řízení údržby svěřených strojů a nástrojů ve spolupráci s odbornými útvary " Vedení evidence o stavu svěřených strojů a nástrojů " Spolupráce při zavádění nových výrobků a technologií " Průběžné kontrolování nastavení a případná korekce strojů a strojního zařízení " ...

 • *ELEKTRIKÁŘ - Bystřice nad Pernštejnem

  Opravy strojního zařízení, Práce ve výškách - do 11 metrů. Požadavky: - praxe min. 3 roky, vyhl. 50/78§5, Topič NTL kotlů, obsluha a práce - zdroj a rozvod VTL. dotovaná strava, dotovaná doprava, relaxační centrum První kontakt emailem nebo telefonickyči osobně 13,00 - 1500 hod. út - čt.

 • *Technolog výroby - Bystřice n.Pern.

  Náplň práce: "technologie výroby rotačních i nerotačních součástek, "programování CNC soustružnických a frézovacích automatů, "odladění nového programu a první seřízení CNC stroje, "nástrojové hospodářství, sledování produktivity, zavádění nových nástrojů, "vytváření kalkulací, norem, "zodpovědnost za přidělenou část výroby a podřízených. Požadujem ...

 • *Seřizovač CNC strojů

  *Náplň práce: - nastavení a seřizování CNC strojů, - zodpovědnost za rozjezd výroby a následný chod strojů, - příprava nástrojů, - provádění drobných oprav, - měření na pracovišti i v měřící místnosti. Požadujeme: - SŠ vzdělání technického směru, - schopnost čtení výkresové dokumentace - znalost technické dokumentace - praxi na obdobné pozici, - sa ...

Najděte si práci v obci Bystřice nad Pernštejnem v okrese Žďár nad Sázavou. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bystřice nad Pernštejnem nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 18 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bystřice nad Pernštejnem nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 900 Kč do 60 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Bystřice nad Pernštejnem volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 18 volných pracovních míst v obci Bystřice nad Pernštejnem. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 900 Kč do 60 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Bystřice nad Pernštejnem hledají zaměstnance tyto firmy: IMETAL s.r.o. (4), Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o. (3), Společnost Bohuňov, a.s. (3), ENVIROX s.r.o. (3), ADOZ, s.r.o. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Řidič nákladního automobilu sk. C (2), Frézař (2), Manipulační dělník ve výrobě (2), Obsluha průmyslových robotů (2), Pokojská (1).