Nabídka práce v obci Buštěhrad

21 aktuálních volných míst

 • Adminsrativní pracovník/ce - Back Office

  Jsme česká společnost dodávající širokou škálu produktů a služeb v oblasti laboratorních zařízení a diagnostik od renomovaných firem v oboru. Od roku 2004 jsme se zaměřili také na vývoj vlastních diagnostických přístrojů a reagencií a nyní je dodáváme již do více jak 50 zemí světa. Požadujeme: - AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem, - samos ...

 • Řidič C + E

  Požadujeme: ŘP sk. C + E, profesní průkaz. Náplň práce: přeprava zboží z centrálního skladu do obchodů. Celosvozové přepravy, paletové zboží. Nabízíme: Každý den doma.

 • Zubní instrumentář/ka - Zdravotní sestra

  Požadujeme: - znalost pracovních postupů v zubní ordinaci - výhodou, - absolvování kurzu zubní instrumentářky - výhodou, - vzdělání zdravotnického směru - výhodou. Náplň práce: asistování zubnímu lékaři u křesla. E-mailový a telefonický kontakt viz výše.

 • Speciální pedagog/pedagožka

  Požadujeme: trestní a morální bezúhonnost. Nabízíme: fond FKSP. Životopisy posílejte na uvedený e-mail, telefonický kontakt viz výše.

 • Speciální pedagog/pedagožka - obor logopedie

  Požadujeme: trestní a morální bezúhonnost. Nabízíme: fond FKSP. Životopisy posílejte na uvedený e-mail, telefonický kontakt viz výše.

 • Operátor CNC strojů

  Požadujeme: - znalost práce s PC, - dobrou znalost čtení výkresové dokumentace, - znalost řídícího systému Heidenhain - výhodou - zaučíme. Nabízíme: - stravenky v hodnotě 120,- Kč za odpracovanou směnu, - příspěvek na penzijní připojištění, - 13. plat, - příspěvek na dovolenou. Telefonický kontakt viz výše 7:00 - 15:00 hod. Životopisy posílejte ...

 • Technolog ve strojírenství

  Náplň práce: - technická příprava výroby, tvorba technologických postupů a cenových podkladů, - technologicko-výrobní dohled nad realizovanými zakázkami, - dohled nad zásobováním a materiálem, - technologické zpracování požadavků zákazníků, - sestavování plánu výroby. Nabízíme: - stravenky v hodnotě 120,- Kč za odpracovanou směnu, - příspěvek na p ...

 • Zedníci

  Požadujeme: zkušenosti se zděním, obkládáním stěn, prováděním zdravotně-technických instalací, znalost při provádění omítek.

 • Pomocní pracovníci v administrativě

  Požadujeme: znalost ruského, anglického jazyka (slovem i písmem), ŘP sk. B, znalost práce na PC, Microsoft office, zodpovědnost, práce v týmu.

 • Pomocní pracovníci v administrativě

  Požadujeme: znalost ruského, anglického jazyka (slovem i písmem), ŘP sk. B, znalost práce na PC

 • Obsluha CNC stroje - horizontky v systému Heidenham

  Jedná se o obsluhu CNC stroje - horizontky. Požadujeme: fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, spolehlivost. Nabízíme: stravenky Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 15:00 hod.

 • Asistent/ka

  Požadujeme: dobrá znalost českého jazyka - podmínkou, organizační schopnosti. Náplň práce: komunikace s klienty, administrativní činnost, organizace kalendářů doktorů. E-mailový kontakt viz výše.

 • Vychovatel /ka ve školní družině

  Požadujeme: trestní bezúhonnost. Náplň práce: vychovatel/ka ve školní družině. Pracovní doba je rozdělena na ranní a odpolední službu. Nabízíme: Fond FKSP. Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

 • Zubní lékař/ka

  Požadujeme: příjemné vystupování, samostatnost Telefonický kontakt: Po - Pá od 12:00 - 17:00 hod.

 • Zubní hygienistka

  Do zubního centra se třemi ordinacemi přijmeme dentální hygienistku.

Najděte si práci v obci Buštěhrad v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Buštěhrad nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 21 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Buštěhrad nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zdravotnictví a sociální péče. Nabízená mzda se pohybuje od 17 900 Kč do 48 200 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Buštěhrad volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 21 volných pracovních míst v obci Buštěhrad. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 900 Kč do 48 200 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Buštěhrad hledají zaměstnance tyto firmy: RK-stom s.r.o. (4), Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno (3), Edmond stav s.r.o. (3), AVIATA GROUP s.r.o. (2), PVA Produkt s.r.o. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Administrativní pracovník (4), Dentista, stomatolog (3), Automechanik (2), Operátor, Seřizovač CNC strojů (2), Lektor (2).