Nabídka práce v obci Bochoř

2 aktuálních volných míst

  • Energetik/energetička

    Náplň práce: zabezpečení provádění zákonných prohlídek a revizí energetických zařízení - elektro, plyn, voda, kanalizace) Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

  • Bezpečnostní pracovník/pracovnice

    Nástup možný IHNED. Náplň práce: Jedná se o práci na letišti. Vrátnice, evidence a kontrola vstupů a odchodů osob do/z areálu, evidence a kontrola vjezdů a výjezdů do/z areálu, kódování, obchůzková činnost, sledování kamer. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, certifikát strážného, příjemné vystupování, samostatnost a odpovědnost. ŘP výhodou. ...

Najděte si práci v obci Bochoř v okrese Přerov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bochoř nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bochoř nejčastěji hledají zaměstnance v oboru ostraha a bezpečnost. Nabízená mzda se pohybuje od 18 000 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Bochoř volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Bochoř. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 18 000 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Bochoř hledají zaměstnance tyto firmy: INDUS PRAHA, spol. s r.o. (1), LOM PRAHA s.p. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Pracovník ostrahy (1), Elektrotechnik (1).