Aktuální nabídka práce BRYVECASTA s.r.o.

12 aktuálních volných míst

 • Pracovník/pracovnice úklidu

  VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontaktní osoba Zapletal Martin, tel. 734240502, e-mail: [email protected] Pracovní doba: Po-Pá ranní směna Náplň práce: úklid v objektech Armády ČR Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost

 • Úklidoví pracovníci - pouze pro OZP

  Nástup možný od 2.1.2023. Místo je vyhrazeno pro OZP. Úvazek 25 - 35 hodin týdně. Úklid v objektech Armády ČR (Žižkovy kasárny nebo Bystrovany). Ranní směna v pracovní dny. Trestní bezúhonnost + spolehlivost. Kontakt je možný osobně po předchozí dohodě, telefonicky nebo e-mailem.

 • Bezpečnostní pracovník/pracovnice

  VYHRAZENO PRO OZP POŽADAVKY: vzdělání vyučení, spolehlivost, morální odpovědnost, profesní osvědčení výhodou POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou, zkrácený úvazek 35 hod/týden, pochůzková a strážní činnost v průmyslovém objektu, 12 hodinové směny ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: osobní ohodnocení KONTAKT: Zapletal Martin, tel.: 734 240 502, 8-14 hod, e-mail: pers ...

 • RECEPČNÍ UBYTOVNY - pouze pro OZP

  Trestní bezúhonnost, uživatelská znalost PC, základy administrativy. Nepřetržitý provoz ve 12-ti hodinových směnách na vojenské ubytovně. Hlásit se telefonicky, emailem nebo osobně po předchozí dohodě.

 • Recepční ubytovny - pouze pro ozp

  První kontakt telefonicky, e-mailem: [email protected] nebo osobně po předchozí domluvě. Trestní bezúhonnost, uživatelská znalost PC, základy administrativy. Nepřetržitý provoz ve 12-ti hodinových směnách na vojenské ubytovně.

 • Úklidoví pracovníci - vyhrazeno pro ozp

  - Vyhrazeno pro OZP - Ranní směna v pracovní dny - Náplň práce: úklid ubytovny státní organizace bez převlékání postelí

 • Recepční ubytovny - vyhrazeno pro ozp

  Vyhrazeno pro OZP 12-ti hodinové směny v nepřetrž. provozu na vojen. ubytovně

 • Recepční ubytovny - pro OZP

  Upřesňující údaje: Trestní bezúhonnost, uživatelská znalost PC, základy administrativy. Nepřetržitý provoz ve 12-ti hodinových směnách na vojenské ubytovně.

 • Úklidoví pracovník/ce - pro OZP

  Upřesňující údaje: Úklid ubytovny státní organizace včetně převlékání postelí. Ranní směna pouze v pracovní dny. Možný úvazek 25 nebo 30 hod./týden Požadujeme spolehlivost a čistý RT Zaměstnanecké výhody: Osobní ohodnocení

 • Úklidový pracovník, pracovnice

  *KO: Zapletal Martin, tel.: 734 240 502, email: [email protected] Nutný telefonický kontakt k domluvení schůzky. Úklid kancelářských prostor, chodeb a sociálních zařízení v objektech Armády ČR. Požadujeme trestní bezúhonnost a spolehlivost. Ranní směna v pracovní dny. POUZE PRO OZP.

 • Úklidový pracovník / Úklidová pracovnice - OZP

  Vyhrazeno pro OZP. První kontant telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí dohodě. Tel.: 734 240 502, e-mail: [email protected] Požadavky: trestní bezúhonnost, spolehlivost Úklid v objektech Armády ČR, kasárna Stará Ves nad Ondřejnicí Ranní směna v pracovní dny

 • Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

  Kontakt: e-mail: [email protected] tel.: 734240602 Recepční a strážní činnost v moderní administrativní budově Výpis z rejstříku trestů a uživatelská znalost práce na PC Výhodou základy administrativy a profesní certifikace (ostraha) Nepřetržitý provoz ve 12-ti hodinových směnách

Zaměstnání u BRYVECASTA s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě BRYVECASTA s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o BRYVECASTA s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2010 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 24762695
adresa: Olomouc - Hodolany, Holická 1173/49a
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s BRYVECASTA s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik BRYVECASTA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 12 volných pracovních míst ve společnosti BRYVECASTA s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU, Úklidoví pracovníci - pouze pro OZP, Bezpečnostní pracovník/pracovnice, RECEPČNÍ UBYTOVNY - pouze pro OZP, RECEPČNÍ UBYTOVNY - POUZE PRO OZP a dalších 7 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti BRYVECASTA s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti BRYVECASTA?

Společnost BRYVECASTA aktuálně nabízí 12 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 10813 Kč do 17900 Kč. Průměrná nabízená mzda v BRYVECASTA je 13570 Kč.