Nabídka práce obsluha, operátor cnc strojů ve Zlíně

38 aktuálních volných míst

 • Seřizovači vstřikolisu

  Třísměnný provoz na lisovně plastů, montáž, demontáž a seřízení vstřikovacích forem. Požadavky: znalost a praxe se seřizováním vstřikovacích strojů, samostatnost, spolehlivost. Zaměstnanecké výhody:Stravenky, 5 dnů dovolené navíc, bonus za docházku, měsíční prémie, příspěvek na penzijní připojištění.

 • Obsluha CNC obráběcího stroje

  Nástup možný IHNED Náplň práce: - obsluha a seřizování stroje, úpravy a korekce programů - obsluha vertikálního nebo horizontálního CNC centra - řídící systém Heidenhain/Siemens - řízení se technologickým postupem uvedeným v zakázkové kartě a přiloženou technickou dokumentací (výkres apod.) - zpracování zakázek v pořadí dle termínu - dodržování pr ...

 • Operátor CNC obráběcího stroje

  Povolení k zaměstnání §97 písm.d) Hlavní náplň práce: - obsluha CNC obráběcího stroje (frézovací centrum nebo CNC soustruh) - průběžná kontrola vyrobených dílů na CNC měřící technice (3D, profiloměr) Zaměstnanecké výhody: obědy 35 Kč, penzijní připojištění. POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo e-mailem.

 • Obsluha CNC Hydromat

  Hlavní náplň práce: Obsluha více vřetenného CNC obráběcího stroje Pfiffner. Jde o zakládání tyčí do stroje, odebírání hotových výrobků, provádění měření a kontrolu dílů. Po zaškolení se podílí na změně výroby na příslušném stroji. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu. Zaměstnanecké výhody: obědy 35,- Kč, penzijní připojištění. Kontaktujte em ...

 • Obsluha CNC strojů

  pracovní místo: - uchazeče a absolventy na danou pozici zaučíme - směnnost - dvousměnný nebo třísměnný režim - místo výkonu práce je cca 50 metrů od autobusové zastávky nabízíme: - pracovní zázemí v nadnárodní společnosti - valorizovanou mzdu každý rok - podporu kolegů s dlouhodobými zkušenostmi benefity: - 5 týdnů dovolené - pravidelně vyplácená ...

 • Seřizovači CNC strojů

  Hlavní náplň práce: - programování a seřizování CNC strojů Zaměstnanecké výhody: Obědy 35 Kč, penzijní připojištění V případě zájmu kontaktujte emailem nebo telefonicky PO-PÁ 6:30 - 15:00 hodin.

 • Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

  Práce na konvenčních CNC obráběcích strojích. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem.

 • Obsluha CNC pily - kovovýroba

  Obsluha CNC pily - Vrtán kovových dílů. Požadavky: fyzicky náročná práce. Zaměstnanecké výhody: příspěvek zaměstnavatele.

 • Obsluha CNC obráběcího stroje

  Náplň práce: práce na konvenčních obráběcích strojích, frézách a práce na CNC vertikálních obráběcích centrech, obsluha a seřizování strojů, úpravy a korekce programů, obsluha vertikálních a horizontálních CNC obráběcích center - řídící systém Siemens / Heidenhein. Výhody: extra 13. mzda, stravenkový paušál 58,- kč/den do čisté mzdy, pracovní oděv ...

 • Strojař CNC

  obsluha řezacích trubkových laserů, pil

 • Obsluha CNC strojů

 • Operátoři CNC obráběcího stroje

  Hlavní náplň práce: - obsluha CNC obráběcího stroje (frézovací centrum nebo CNC soustruh) - průběžná kontrola vyrobených dílů na CNC měřicí technice (3D, profiloměr) Zaměstnanecké výhody: Obědy 35 Kč, penzijní připojištění V případě zájmu kontaktujte emailem nebo telefonicky PO-PÁ 6:30 - 15:00 hodin.

 • Operátoři CNC obráběcího stroje

  Hlavní náplň práce: - obsluha CNC obráběcího stroje (frézovací centrum nebo CNC soustruh) - průběžná kontrola vyrobených dílů na CNC měřicí technice (3D, profiloměr) Zaměstnanecké výhody: Obědy 35 Kč, penzijní připojištění V případě zájmu kontaktujte emailem nebo telefonicky PO-PÁ 6:30 - 15:00 hodin.

 • Operátoři - CNC seřizovači

  Práce v perspektivní společnosti, možnost osobního rozvoje, bonus za kvalitu a neabsenci, náborový příspěvek, nadstandartní příplatky za přesčas, 13. a 14. plat, penzijní pojištění, 25 dní dovolené, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na stravování, nové pracovní oblečení včetně pravidelného praní, práce v týmu zkušených pracovníků, odborné škol ...

 • Seřizovači,obsluha CNC

  Nástup dle domluvy Zavedená společnost přijme na pozici seřizovač CNC, obsluha, spolehlivého pracovníka. Práce je ve dvousměnném provozu. Firma se nachází v dosahu MHD. Mzda je stanovena dle zkušeností a výkonu, umožňujeme profesní růst spojený se mzdovým růstem. Nástup možný dle domluvy. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování nebo stravenky, p ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obsluha, operátor cnc strojů ve Zlíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce obsluha, operátor cnc strojů Zlín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obsluha, Operátor CNC strojů Zlín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Zlíně na pozici Obsluha, Operátor CNC strojů 35 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 28403 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 170 Kč do 210 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Obsluha, Operátor CNC strojů Zlín je 185 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obsluha, Operátor CNC strojů Zlín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :