Nabídka práce pro dělníky ve výrobě ve Zlíně

112 aktuálních volných míst

 • Dělník ve slévárně - brusič - až 40 tis. Kč, jednosměnný provoz, obědy zdarma

  Nabízíme pracovní místo brusič odlitků. Z hrubého odlitku vytvoříte díky brusce a jiným nástrojům finální výrobek. Požadujeme: Hledáme pracovité a spolehlivé lidi. Pokud nemáte praxi, rádi Vás zaučíme. Při osobním pohovoru Vám pracovní pozici ukážeme a vše vysvětlíme. Nabízíme: Za Vaši práci nabízíme: - vždy v termínu vyplácenou mzdu. Práce bru ...

 • Dělník/dělnice ve slévárně - až 33 000 Kč, práce na jednu směnu, obědy zdarma

  Hledáte novou, zajímavou práci? U nás si můžete vybrat z nabídky různých slévárenských profesí například formíř, jádrař, brusič atd. Požadujeme: Vyučení v oboru a praxe je určitě výhodou, ale pokud je pro Vás prostředí slévárny neznámé, rádi Vás zaučíme. Při osobním pohovoru Vám pracoviště i konkrétní pracovní pozici ukážeme a vše vysvětlíme. ...

 • Manipulant ve skladu - jednosměnný provoz - plně hrazené stravování

  - práce ve skladu s hutním materiálem - manipulace s VZV - práce na PC (interní program) - evidence zakázek - příprava materiálu pro výrobu Požadujeme: - vzdělání SOU se zaměřením na strojíreství výhodou - znalost práce na PC - oprávnění k obsluze VZV - fyzická zdatnost - odpovědný přístup k práci - ochota učit se novým věcem Nabízíme: - odpoví ...

 • Obsluha etážových lisů

  Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, penzijní připojištění. Kontaktujte emailem, telefonicky nebo osobně.

 • Gumař divize výroba

 • Gumař divize výroba

 • Dělníci ve výrobě sklolaminátů

  Nástup možný IHNED Vzdělání v oboru (výroba platikářských výrobků) výhodou, předchozí zkušenosti z plastikářské výroby výhodou, nutná zodpovědnost, samostatnost a manuální zručnost. Náplň práce - výroba skolaminátových výrobků a jejich následné lakování (práce dle CZ ISCO 71324, znalost nanášení barev a práce se stříkacím zařízením výhodou). Jedn ...

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  Pomoc při výrobě pečiva a balení. Pracovní doba začíná v 5 ráno. Zaměstnanecké výhody: Zaměstnání v malém kolektivu, osobní přístup, týden dovolené navíc, možnost zaměstnaneckých slev na veškeré zboží Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte osobně nebo telefonicky.

 • Pomocní pracovníci při výrobě štípaného paliva a zpracování dřeva

  Řidičský průkaz B výhodou, ne podmínkou. Výhodou nějaká zkušenost z dřevařské výroby - pila, stolařská dílna. Půjde o pomocné práce při výrobě palivového dřeva a zpracování dřevní hmoty. Jiné práce možné podle zkušeností a domluvy. Zaměstnanecké výhody:Prémie dle zkušeností a výkonů, mobilní telefon s neomezeným voláním i pro soukromé potřeby, p ...

 • Operátoři výroby

  Operátor plastikářské výroby s možností zaučení na pracovišti Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky do 15:00 hod.

 • Manipulační dělník v plastikářské výrobě

  Manipulační práce v provozu recyklace plastů, nakládka a skládka vozů. Průkaz VZV výhodou Nástupní bonus 15 000,-Kč, 13. mzda, věrnostní odměny, příspěvek na stravování.

 • Operátor recyklační linky

  Operátor recyklační linky. Nástupní bonus 15 000,-Kč, 13. mzda, odměny za výkon, věrnostní odměny, příspěvek na stravování

 • Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

  požadujeme manuální zručnost, učenlivost, fyzickou zdatnost, samostatnost

 • Osádka nakladače (UNC, JCB)

  Nástup možný ihned Zaměstnanecké výhody: stravenky+ubytování v areálu firmy v Luhačovicích.

 • Dělníci na svoz odpadu

  Nástup možný ihned Místo výkonu práce: Luhačovice, Slavičín Výhodou je ŘP sk.B Zaměstnnanecké výhody: stravenky + ubytování v areálu firmy v Luhačovicích.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník ve Zlíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky ve výrobě Zlín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Zlín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Zlíně na pozici Dělník 97 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24306 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 15 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od  Kč do 795 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 145 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Zlín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :