Nabídka práce pro dělníky ve výrobě ve Zlíně

75 aktuálních volných míst

 • Pracovníci ve výrobě oken

  Moderní pracovní prostředí, zaškolení, pracovní pomůcky, vážíme si práce zaměstnanců. Výhody: stravenky Kontaktujte emailem, telefonicky nebo osobně na adrese tř. Tomáše Bati 283, Zlín-Louky.

 • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Nástupní bonus 15 000,-Kč, 13. mzda, odměny za výkon, věrnostní odměny, příspěvek na stravování. Nabízíme možnost získání průkazu VZV.

 • Lisaři plastu

  Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená navíc, odměna za docházku, 2x ročně mimořádné odměny. Kontaktujte emailem, telefonicky nebo osobně na pracovišti.

 • Obsluha výrobních linek a zařízení

  81420 - Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Požadavky: samostatnost, spolehlivost, flexibilita Náplň práce: provádění manuálních činností související s obsluhou výrobních linek a zařízení, zejména montáž, vkládání a vyjímání dílů či komponent, vizuální kontrolu, balení, identifikaci a evidenci Stravenky v hodnotě 80 Kč za směnu, ...

 • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  81420 - Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Podmínky: plastikářské vzdělání výhodou, předchozí zkušenosti z plastikářské výroby výhodou, zodpovědnost, manuální zručnost

 • Operátoři v eloxovně

  Náplň práce: navěšování ráfků na eloxování linku Požadavky: spolehlivost

 • Operátoři výroby

  MONTÁŽ SOUČÁSTEK PRO ELEKTROTECHNICKÝ A AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL. Očekáváme manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost přístupu k práci v 2-směnném provozu. Pracovní doba: ranní směna 5:45 - 13:45, odpolední směna 13:45-21:45. Práce je vhodná pro každého, kdo je manuálně zručný, spolehlivý a zodpovědný. Při práci je možnost převážně sedět nebo stát ...

 • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Nabízíme získání průkazu VZV.

 • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  Osobní kontakt možný každou středu 9 – 11 hod. na adrese Nivy 5358, 760 01 Zlín.

 • Dělníci gumárenské výroby

  Náplň práce: práce ve výrobních prostorách Požadujeme: nutná manuální zručnost

 • Dělník plastikářské výroby - obsluha strojů na výrobu fólií

  Pracoviště Napajedla - Náplň práce: Po nástupu na pozici se zapracujete - seznámíte se s technologií, naučíte se jednotlivé činnosti obsluhy linek na výrobu podlahových krytin, technických a izolačních fólií - Požadujeme: vzdělání nižší střední,znalost práce na PC ochotu pracovat v nepřetřžitém provozu, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, ochot ...

 • Manipulant - drtič

  Vykládka materiálu, obalů, nakládka výrobků. Drcení neshodných výrobků a vtoků. Průkaz VZV podmínkou. Benefity: stravenky, odměna za docházku, 2x ročně mimořádné odměny,týden dovolené navíc.

 • Seřizovač stroje na výrobu sáčků

  81420 - Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Jedná se o seřizovaní stroje na svařování PP sáčků. Kontrola kvality. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na oběd. Způsob prvního kontaktu: osobně na adrese Kvítkovická 1386 od 7:00-14:00 nebo telefonicky od 8:00-14:00.

 • Operátor/ka gumárenské výroby

  Požadavky: - obsluha lisovacích zařízení na pryžové dílce nebo kontrola pryžových dílců. Zaměstnanecké výhody: 13. plat, bonusy/prémie, 25 dní dovolené, závodní stravování, občerstvení na pracovišti. Prac.poměr: doba určitá na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

 • Lisař plastů (obsluha strojů a zařízení)

  Obsluha vstřikolisu-vyjmutíplastového dílu z lisu, kontrola a uložení do obalu.Požadujeme manuální zručnost. Práce vhodnější pro ženy. Mzda až 134Kč/hod. Benefity: stravenky, odměna za docházku, týden dovolené navíc,2x ročně mimořádné odměny,pracoviště v centru Zlína.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník ve Zlíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky ve výrobě Zlín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.