Nabídka práce pomocný dělník ve výrobě v Uherském Hradišti

20 aktuálních volných míst

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  výroba pečiva, příspěvek na obědy, sleva na pečivo, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  ubytování, zálohy, osobní kontakt po telefonické domluvě

 • Skladový dělník v potravinářském průmyslu

  vyskladnění a předání zboží ze skladu, převzetí a kontrola zboží dle dodacích listů, aktualizace údajů o zásobách, fyzická zdatnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, možnost dostavit se do zaměstnání v brzkých ranních hodinách, prémie, příplatky, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, firemní benefity, nákup zboží za zvýhodněné ...

 • Dělník ve výrobě

  fyzicky náročná práce ve výrobě plastových a pryžových výrobků, zvedání a manipulace s težkými břemeny, dobrý zdrav. stav, samostatnost, bezúhonnost, řidič. průkaz vítán, osobní kontakt možný po tel. domluvě (úterý až pátek 9.00 - 15.00 hod.)

 • Manipulant

  asistence pro seřizovače, příprava materiálu do výroby, vedení skladové evidence, stravenkový paušál, dotované obědy, zdravotní volno (sick days), přípsěvek na dopravu, odměna za docházku, pro vzdálené pracovníky možnost firemního bydlení zdarma, osobní kontakt možný u paní Boženy Píškové (7.00 - 14.00 hod.)

 • Manipulační dělníci ve výrobě

  ZK, výroba a balení ovocných knedlíků, výpis trest. rejstříku, vstupní lékařská prohlídka a potrav. průkaz.

 • Expedient/ka pečiva

  Příplatek za směnnost, odbornou práci, práce v noci atd. Náplní práce je balení a vychystávání pečiva. Sleva na pečivu, příspěvek na obědy atd.

 • Manipulační dělníci ve výrobě

  příprava pečiva k expedici

 • Dělník/ce v potravinářské výrobě (pekárna)

  V případě osobní schůzky telefonická domluva předem NUTNÁ!

 • Manipulant

  zabezpečování dopravy firemním dodávkovým vozidlem do externího skladu, vyplňování knihy jízd, doplňování materiálu a drti do sušících zařízení včetně řádné evidence, manipulační práce, dodržování skladového systému FIFO, kontrola nakládaného a vykládaného zboží, fyzicky namáhavá práce vhodná pro muže, přátelský kolektiv, příspěvek na stravování, 1 ...

 • Manipulant ve výrobě

  obsluha vakuových manipulátorů, příprava forem pro lití betonu, čištění forem, obsluha pásového dopravníku, impregnování výrobků, proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem, zručnost, pečlivost, zodpovědnost, týmovost, schopnost řešit problémy a samostatně pracovat, bezúhonnost, 25 dní dovolené, stravenky, kontakt telefonicky (8.00 - 15.00) n ...

 • Pomocný dělník v dřevovýrobě

  pomocné práce v dřevovýrobě, skládání řeziva, možnost kratšího (polovičního) úvazku, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  manipulace a skladování řeziva, prac. poměr na 2 roky s možností prodloužení

 • Pomocný dělník

  broušení, čištění v kovovýrobě, praxe se svařováním výhodou, manuální zručnost, čtení výkresové dokumentace výhodou, dobrý zdravotní stav; kontakt telefonicky mezi 8-16 / e-mailem. Po zapracování mzda 15.000,-Kč + osobní ohodnocení 3.000,- Kč.

 • Pracovník/pracovnice paletizace

  vizuální ontrola hotového produktu a balení, nástupní bonus, roční odměna, cafeterie, týden dovolené navíc, dotovaná strava a pitný režim, bezúročné půjčky na úpravu bydlení, kontakt telefonicky (9.00 - 14.00 hod.) nebo e-mailem

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný dělník ve výrobě v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pomocný dělník ve výrobě Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pomocný dělník ve výrobě Uherské Hradiště?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Uherském Hradišti na pozici Pomocný dělník ve výrobě 17 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 20974 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 110 Kč do 121 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Pomocný dělník ve výrobě Uherské Hradiště je 115 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pomocný dělník ve výrobě Uherské Hradiště?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :