Nabídka práce pro operátory a seřizovače CNC strojů v Uherském Hradišti

50 aktuálních volných míst

 • TIPSeřizovač a obsluha CNC soustruhů

  Seřizování a obsluha moderních CNC hrotových soustruhů Kovosvit MAS MT-550 (Heidenhain) a automatu SP280 (Siemens). Požadujeme: Praxi v oboru třískového obrábění, technické myšlení, smysl pro pečlivost a detaily. Nabízíme: Výborné platové ohodnocení, smlouvu na dobu neurčitou již od nástupu, práci v moderním čistém provozu v mladém kolektivu. F ...

 • Obsluha klasického soustruhu, 143 Kč/hod, ubytování zdarma

  - práce ve tří směnném provozu - obsluha klasického soustruhu (tzv.konvenkčního) - kontrola obrobených výrobků a jejich rozměrů Požadujeme: - vyučen v oboru soustružník, frézař nebo obráběč kovů - alespoň 1 rok praxe na jakémkoliv soustruhu, nebo frézce - schopnost čtení výkresové dokumentace - preciznost, zodpovědnost, samostatnost - fyzická z ...

 • Obsluha CNC frézy

  vhodné i pro OZP, SŠ/VL ve stroj. oboru, praxe v obsluze CNC strojů výhodou, spolehlivost, samostatnost, zdravotní způsobilost pro práci v třísměnném, příp. nepřetržitém provozu, zaškolování a vzdělávání, příspěvek na stravování, možnost profesního i platového růstu. Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

 • Obsluha CNC soustruhu

  vhodné i pro OZP, SŠ/vyučení ve strojírenském oboru; praxe v obsluze CNC strojů výhodou; dobrou pracovní morálku; spolehlivost a samostatnost; zdravotní způsobilost pro práci v třísměnném, příp. nepřetržitém provozu, zaškolování a vzdělávání; příspěvek na stravování; možnost profesního i platového růstu. Kontakt telefonicky nebo e-mailem. ...

 • Obsluha CNC brusky

  vhodné i pro OZP, SŠ/VL ve strojír. oboru, praxe v obsluze CNC strojů výhodou, spolehlivost, samostatnost, zdravotní způsobilost pro práci v třísměnném, příp. nepřetržitém provozu, zaškolování a vzdělávání, příspěvek na stravování, možnost profesního i platového růstu. Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

 • Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

  ZK, obsluha CNC strojů, VL nebo střední vzdělání ve strojírenství s praxí ve strojírenství

 • Seřizovač - obsluha CNC strojů

  obsluha 3 a 5 osých CNC strojů (frézek), zkušenosti se seřizováním CNC strojů výhodou, obrábění dle tech. dokumentace, kontrola a měření vyráběných kusů, dohled nad výrob. procesem, tech. myšlení a vzdělání, výborná orientace v tech. dokumentaci, znalost systému Heidenhain výhodou, manuální zručnost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost, v budoucnu ...

 • Samostatný pracovník na CNC soustruhu

  Příprava technolog. postupu, samostatné naprogramování a seřízení stroje, výroba součástí na CNC soustruhu, samokontrola, čtení výkresové dokumentace podmínkou, znalost systému Heidenhain výhodou, samostatnost, přesnost, spolehlivost, stravenky, zdravotní dovolená, příspěvek na dopravu, kontakt pouze e-mailem.

 • Soustružník

  Zaměstnanecké bonusy. Kontakt možný emailem, nebo osobně

 • Programátor, seřizovač CNC frézky

  Příprava technolog. postupu, samostatné naprogramování a seřízení stroje, výroba přesných součástí, samokontrola, čtení výkres. dokumentace podmínkou, znalost systému Heidenhain výhodou, strojírenské vzdělání, praxe v oboru, stravenky, zdr. dovolená, kontakt pouze e-mailem.

 • Frézař

  Příprava materálu, polotovarů, hrubování, úhlování, dokončovací práce. Praxe v oboru, spolehlivost, přesnost, samostatnost, znalost čtení výkresové dokumentace. Práce v menším kolektivu, roční prémie. Stravenky, zdravotní dovolená. Kontakt e-mailem.

 • Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

  Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, seřizování a obsluha konvenčních a číslicově řízených obráběcích strojů při frézování součástí, frézování plochých a skříňových součástí, osazení, drážek, rybinových tvarů, vaček, ozubení i závitů na konzolových frézkách, portálových a jednoúčelových frézkách, frézkách na ozubení a závitových frézkách, S ...

 • Obsluha CNC Forest

  Závodní stravování, dovolená navíc, možnost ubytování.

 • Obsluha CNC MCV 1016

  Obrábění dílů dle výkres. dokumentace - dobrá znalost čtení výkresů, oper. systém Heidenhain, min. praxe v oboru 1 rok, podnikové stravování, dovolená navíc, možnost ubytování.

 • Frézař

  Frézování drážky hřídele na konzolové frézce, frézování vedení třmenu na konzolové frézce, upnutí na stůl, frézování různých svarů zápustek, vstřikovacích forem, razníků, matric a řezů s několika plochami na sebe navazujících, frézování různých tvarů elektrod pro elektroerosivní vyjiskřování dle požadavku výkresu. Podnikové stravování, dovolená nav ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako operátor, seřizovač CNC strojů v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro operátory a seřizovače CNC strojů Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.