Nabídka práce doprava, logistika, poštovní služby v Uherském Hradišti

67 aktuálních volných míst

 • Brigáda: Poštovní doručovatel, Uherské Hradiště

  Jak bude vypadat váš pracovní den? Každé ráno si připravíte dopisy ✉️, balíčky , letáky a nachystáte si je podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydáte se na pochůzku za adresáty, kterým kromě předání jejich zásilky poradíte i jaké další služby České pošty mohou využít. A to nejen na pobočce, ale třeba i online. Po návratu předáte nedoru ...

 • Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

  řidiči autobusů pro regiony Uh. Hradiště a Strání-Květná, ŘP "D", týden dovolené navíc, zlevněné jízdné i pro rod. příslušníky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, možnost prac. poměru na dobu neurčitou, osobní kontakt možný 6.00 - 14.00 hod.

 • Dělník - řidič VZV

  Řidič VZV. Zvýhodněné stravování v areálu firmy, zvýhodněné služby mobilního operátora, vánoční příspěvek. Prac. poměr na 1/2 roku s možností prodloužení. Kontakt pouze e-mailem.

 • Dispečer/ka prodeje nábytku - administrativní pracovník/pracovnice

  vyřizování, příjem a expedice objednávek, komunikace se zákazníky, objednávání zboží u dodavatelů, vedení evidence atypického zboží, tvorba ceníků, dobrá znalost PC, samostatnost, dobré organizační a komunikační schopnosti, ŘP "B" výhodou, prémie, odměny, zaměstnanecké slevy, stravenky, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení ...

 • Řidič nad 12t

  praxe v oboru, ŘP "C", stravovací paušál, příspěvek na dovolenou, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

  ŘP "C", možnost ubytování, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Řidič MKD

  ŘP "C, E", profesní průkaz, zajištěné ubytování, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Referent/ka výrobní logistiky

  zajišťování včasné expedice zakázek, komunikovat se stávajícími dodavateli i odběrateli, vše (vybavení nově vznikajících mateřských, základních a speciálních škol, domovů pro seniory), projektové řízení více paralelních projektů najednou, komunikace s dodavateli i odběrateli, objednávky zboží/komponentů, vyhledávání nových výrobců v technických i ...

 • Montážník - řidič/ka

  PP na 1 rok s možností prodloužení na neurčito, rozvoz a montáž nábytku u zákazníků po ČR a SR (zejména mateřské školy, družiny a jiná školská zařízení), práce s kvalitním nářadím (Festool, Bosch...), ŘP sk. B, aktivní řidič, zkušenosti výhodou, možnost zaučení, spolehlivost, cit pro detail, příjemné vystupování, manuální zručnost, zázemí stabilní ...

 • Řidič nákladního vozidla (Tatra T 158, MAN TGS 8x6)

  řidičské oprávnění skupiny B, C, kartu řidiče, profesní průkaz,, pojištění odpovědnosti, profesní životopis na e-mail k dispozici mobilní telefon

 • Řidiči tahačů

  ŘP "C, E", prac. poměr na 2 roky, benefity, příspěvek na penzijní a životní pojištění

 • Řidič/ka nákladního vozidla

  ŘP sk C+E, platný profesní průkaz, výpis z trestního rejstříku, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pracovní doba po-pá, víkendy volné, každý den návrat (zřídka jednou za dva dny). Prémie. Kontakt osobně po telefonické domluvě nebo domluvě e-mailem.

 • Řidič MKD

  ZK, ŘP "C,E"

 • Řidič nákladního vozidla

  Řidič vnitrostátní dopravy - rozvoz potravinář. zboží z Uh. Hradiště a Olomouce, ŘP "C, E", profesní průkaz, příspěvek na dopravu a jiné bonusy. V případě osobní schůzky telefonická domluva předem NUTNÁ.

 • Řidič - strojník

  řízení náklad. vozidla, obsluha stroje - kolového čelního nakladače (stroj. průkaz výhodou), základní údržba stroje, strojní manipulace s odpady, manuálně-technická zručnost, fyzická zdatnost, práce i v hlučném a praš. prostředí, ŘP "C", profesní průkaz, praxe v řízení vozidel skupiny "C" min. 3 roky, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, zá ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako doprava, logistika, poštovní služby v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce doprava, logistika, poštovní služby Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Doprava, logistika, poštovní služby Uherské Hradiště?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Uherském Hradišti na pozici Doprava, logistika, poštovní služby 64 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 80000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 35235 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 170 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Doprava, logistika, poštovní služby Uherské Hradiště je 145 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Doprava, logistika, poštovní služby Uherské Hradiště?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :