Nabídka práce pro dělníky ve výrobě v Uherském Hradišti

45 aktuálních volných míst

 • Operátor/ka (lisu)

  ZK, kontakt telefon nebo životopis na e-mail.

 • Pracovník do expedice

  Příprava pečiva k expedici, balení, zdr. průkaz, prac. doba 20:00 - 4:00 h

 • Montážní pracovník elektromontáže

  Montážní práce při výstavbě inženýr. sítí po ČR, doprava zaměstnanců na pracoviště, proplacená strava a cest. náklady, příspěvek na penz. připojištění, doplnění kvalifikace - vzděl. kurzy, školení, fir. akce, prac. oděv firmy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, rodinné balíčky.

 • Dělník/dělnice v elektrotechnice

  obsluha strojů (vrtačka, frézka), man. zručnost, odpovědnost, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, kontakt telefon (po-pá 7:00-14:30) nebo e-mail

 • Výrobní dělník - kovoobráběč, zámečník

  výroba zářivkových svítidel, výroba kovových dílů - práce ve výr. procesu frézování, vrtání - vrtačko-frézka, CNC frézka, broušení, řezání, výhodou škola strojní popř. elektro, schopnost aktivně rozvíjet znalosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, ŘP "B"

 • Dělník do výroby

  kompletace v kovovýrobě, práce vhodná pro muže vzhledem k fyzické náročnosti

 • Obsluha strojů na výrobu cihel, hlavic a jiných kameninových výrobků

  fyzicky namáhavá práce při výrobě betonových výrobků, průkaz strojníka obsluhy betonárny, odměny.

 • Pekárenský dělník/dělnice

  Dohoda o pracovní činnosti na 1 rok, jednoduchá man. práce při výrobě pečiva či pomocné práce v expedici - zajištěné vstupní školení, hrazena vstupní lék. prohlídka po prvním odpracovaném měsíci, noční provoz, možnost přestupu do kmenového stavu, zaměst. slevy na zboží, příplatky za odpol. směnu, kontakt telefon (po-pá 8:00-16:30 h) nebo e-mail ...

 • Operátor/ka ve výrobě

  prac. poměr na 1/2 roku s možností prodloužení, jednoduchá man. práce ve výrobě u lisu, kontrola dat na PC - nutná uživ. znalost PC, možnost kariérního růstu, hrazená vstupní lék. prohlídka, volné víkendy, příspěvky na autobus. dopravu a na stravování ve výši 55%, kontakt telefon (9:00-16:30 h) nebo životopis na e-mail, poté osobní pohovor spojený ...

 • Manipulant, provozní pracovník

  Dočišťování vepřových střev, manipulace s paletovým vozíkem a E2 přepravkami, obsluha čistícího stroje, solení vepř. střev, fyz. zdatnost, pracovitost, odpovědnost, pečlivost, stravenky v hodnotě 70Kč, dobrý kolektiv, zázemí stab. mezin. firmy, kontakt telefon (po-pá do 19 h) nebo e-mail.

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  Příprava materiálu. Zaučíme Vás. Požadujeme: zručnost, samostatnost, flexibilitu, odpovědnost, pečlivost, bezúhonnost, ŘP sk. "B". Stravenky, možnost dalšího kariérního růstu a osobního rozvoje, firemní benefity. Kontakt telefonicky či e-mailem.

 • Operátor do výroby

  Příprava a následné svařování výrobků z plastů. Zaučení (není nutný svářečský průkaz). Zručnost, samostatnost, flexibilita, odpovědnost, pečlivost, výpis z TR, ŘP sk. "B". Stravenky, možnost kariérního růstu a osobního rozvoje, firemní benefity. Kontakt telefonicky či e-mailem.

 • Manipulační dělník/ce při výrobě, balení, kompletizaci a expedici

  zajištěné stravování s 55 % příspěvkem, příspěvek na denní dojíždění, možnost přechodného ubytování, osobní kontakt možný po telefonické domluvě

 • Manipulační pracovník/ce

  Obsluha etiektovacího stroje, obsluha balícího stroje, manipulace s paletizačním vozíkem, evidence výrobků po zabalení, ochota pracovat, dotované záv. stravování, odměny, hrazené očkování proti chřipce, pouze životopis na e-mail.

 • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  Stravenky, živ. a penz. příspěvek, příspěvek na dopravu, kontakt telefon (8-16 h) nebo e-mail.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky ve výrobě Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.