Nabídka práce pro dělníky ve výrobě v Uherském Hradišti

47 aktuálních volných míst

 • Obsluha strojů na výrobu cihel, hlavic a jiných kameninových výrobků

  fyzicky namáhavá práce při výrobě betonových výrobků, průkaz strojníka obsluhy betonárny, odměny.

 • Tryskač - metalizér - lakýrník

  tryskání (pískování), metalizace, lakýrnictví, praxe nutná, ŘP "B", kontakt telefonicky (8-16 hod) nebo e-mailem

 • Pomocný dělník/ce ve výrobě - balení výrobků

  vychystávání výrobků k balení, balení výrobků, nakládání kamionu, praxe není podmínkou, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, příspěvky na dopravu a stravování.

 • Dělník do výroby

  výroba akvárií - broušení skla, kompletace, fyzicky náročná práce vhodná pro muže, životopis na e-mail

 • Pracovník/ice třídící linky

  Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení. Třídění odpadu - papíru a plastů, manipulace s odpadem, oprávnění na obsluhu VZV výhodou, pracovitost, bezúhonnost, podmínkou pro zařazení je vyplnění elektronického formuláře na adrese http://sbernesurovinyuh.formees.cz/f/kariera Stále pracoviště, prac. zázemí, firemní akce, penzijní připojištění, stálý ...

 • Pracovník/pracovnice ve výrobě uzenin

  Výroba uzenářských výrobků. Vzdělání v potravinářském oboru nebo praxe v potravinářství, manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost. Práce ve stabilní společnosti, platové podmínky odpovídající předchozím zkušenostem zájemce. Zaměstnanecké benefity, podnikové stravování.

 • Výrobní dělník/ce

  výroba kynutých knedlíků, manipulace se surovinami, obsluha výrobní linky, úklid výrobních prostor, prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, závodní stravování. Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

 • Brigádník

  Dohoda o provedení práce. Možnost zaučení na určité operace výroby a montáře nábytku. Vyžadována zručnost. V případě os. schůzky telefonická domluva předem NUTNÁ!

 • Dělník

  Příprava a svařování výrobků z plastů - možnost zaučení, manuální zručnost, vyučení v oboru dřevoobrábění výhodou, zručnost práce s el. ručním nářadím, ochota pracovat a loajalita k firmě, ŘP sk. "B" výhodou. Stravenky, dovolená 5 dní navíc, mimořádné prémie. Podmínkou zaslání životopisu.

 • Pracovník chemického čištění součástek

  Obsluha chem. čistírny, obsluha automatického balícího zařízení, případná manipulace s VZV a sloup. jeřábem. Vzdělání stroj. zaměření, znalost čtení výkr. dokumentace, spolehlivost, samostatnost, prémie k základní mzdě, dovolená navíc, penzijní připojištění, závodní stravování. Kontakt telefonicky/e-mailem:životopis. ...

 • Manipulační dělník/dělnice při výrobě, balení, kompletizaci a expedici

  pracoviště Kunovice, Na Drahách 814, práce v potravinářské výrobě, možnost Dohody o prac. činnosti, zajištěné stravování s 55% příspěvkem, příspěvek na denní dojíždění, možnost přechodného ubytování

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  Broušení, čištění kovových výrobků, dobrý zdravotní stav. Kontakt telefonicky nebo e-mailem

 • Obsluha vstřikolisu

  Lisování technických plastů, jejich začišťování, kontrola. Zodpovědný přístup k práci, samostatnost, pečlivost. Práce v třísměnném provoze, osmihodinové směny, pondělí až pátek. Stravné.

 • Mazací technik

  Kontrola a doplňování kapalin v rámci služby TFM (total fluid management), ŘP "B". V případě os. schůzky tel. domluva předem nutná. PP na 1 rok s možností prodloužení.

 • Manipulační dělník

  Manipulace s rozměrnými plechy. Fyzická zdatnost podmínkou. Prac. poměr na 1/2 roku s možností prodloužení. Stravenky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky ve výrobě Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.