Nabídka práce pro dělníky ve výrobě v Uherském Hradišti

44 aktuálních volných míst

 • Pomocný dělník/dělnice

  dohoda o provedení práce, balení paštik, pomocné a úklidové práce, zručnost, variabilní prac. doba, prac. dny či víkendy, závodní stravování. Kontakt telefonicky (7 - 14) nebo e-mailem.

 • Operátorúka lisu

  odebírání plastových výrobků od lisu, vizuální kontrola a balení dílů, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, příjemné prac. prostředí, 5 týdnů dovolené, prac. poměr na 1 rok, životopis na e-mail

 • Montážní a manipulační dělník/dělnice

  Vizuální kontrola hliníkových a plastových dílů, začišťování dílů průmyslovým nožíkem či brusnou houbou, fyzicky nenáročná práce pro osoby se zdrav. postižením v moderním, klidném a čistém prostředí, manuální zručnost, kvalitní zrak (dioptrické brýle nejsou překážkou), pečlivost, 5 týdnů dovolené, osobní kontakt možný po tel. domluvě ...

 • Montážní dělník/dělnice

  lehké, na sebe navazující montážní práce (kompletace mech. rozprašovačů) v čistém prostředí, nutná kvalitní práce - produkty jsou určeny též pro zdravotnictví, zodpovědnost, odbor. znalosti odpovídající všeobecnému vzdělání, možnost kratšího úvazku, úkolová mzda, prac. poměr na 3 měsíce s možností prodloužení, kontakt e-mailem ...

 • Expedient/ka

  chystání pekař. výrobků dle dodacích listů, noční směny

 • Lisař/ka

  CZ-ISCO: 81420, ZK Obsluha vstřikovacího stroje, lehké montážní práce, ochota pracovat v nepřetržitém provozu, dobrý zdravotní stav. Nástup ihned. Závodní stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění. V případě osobní schůzky tel. domluva předem nutná.

 • Dokončování a balení kartáčnických výrobků

  jedná se ořezávání, vytřepávání a balení kartáčnických výrobků ( smetáky, košťata, kartáče). Kontakt e- mailem.

 • Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

  obsluha strojů na balení a etiketování v potravinář. průmyslu, zajištěné stravování s 55% příspěvkem, příspěvek na denní dojíždění, možnost přechodného ubytování, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Operátor ve výrobě

  CZ-ISCO: 81420, ZK Jednoduché manuální práce - montáž či ořez dílů, odebírání hotových dílů z výrobního zařízení, balení výlisků, vizuální kontrola dle předepsaných instrukcí. Náborový příspěvek 15 000 Kč, příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené, výhodné mobilní tarify.

 • Manipulační dělníci ve výrobě

  výroba a balení ovocných knedlíků, před nástupem do prac. poměru nutný výpis z trest. rejstříku, vstupní lékař. prohlídka, potravinář. průkaz, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Operátor/ka výroby

  Příprava a následné svařování výrobků z plastů. Zaučení (není nutný svářečský průkaz). Zručnost, samostatnost, flexibilita, odpovědnost, pečlivost, výpis z TR, ŘP sk. "B". Podnikové stravování zdarma, možnost kariérního růstu a osobního rozvoje, firemní benefity. Kontakt telefonicky či e-mailem.

 • Lisař/ka obuvnických komponent (podešví)

  Zodpovědnost za přípravu materiálu, montáž/demontáž forem na stroj, samostatné lisování podešví. Zaškolíme. Práce vhodná spíše pro muže.Dotované obědy. Osobní kontakt možný 8 -14 hod.

 • Výrobní dělník/dělnice

  Výroba kynutých knedlíků, manipulace se surovinami, obsluha výr. linky, úklid výr. prostor - fyzicky náročnější práce. Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení. Prémie, závodní stravování, kontakt telefon (7-14 h) nebo e-mail.

 • Balení zárubní

  Balení obložkových zárubní, podnikové stravování. Kontakt e - mailem.

 • Operátor/ka lisů

  Odebírání dílů od lisu, kontrola dílů a jejich balení. Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, samostatnost, zodpovědnost, zručnost. Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na stravování. Osobní kontakt možný na adrese: ulice Palackého 214, Bojkovice 9 -15 hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky ve výrobě Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.