Nabídka práce pro dělníky ve výrobě v Uherském Hradišti

41 aktuálních volných míst

 • Pracovník/ce do provozu drobných montáží

  pomocné práce při zajišťování provozu drobných montážních prací, spolupráce s lidmi s mentálním postižením při drobných montážních pracích, dobré komunikační schopnosti, výpis z rejstříku trestů, zkušenost s manuální prací. Přihlášku a strukturovaný životopis prokazující naplnění kvalifikačních požadavků zasílejte na e-mail, vybraní uchazeči budou ...

 • Pomocné práce ve výrobě

  Práce v kovovýrobě - broušení, vrtání, dělení materiálu. Samostatnost, zodpovědnost, ochota. Příjemný kolektiv, příspěvek na stravování, sociální zázemí, jistota a perspektiva, osobní ohodnocení odpovídající zkušenostem a výsledkům.

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  Broušení, čištění kovových výrobků výhodou. Zkušenosti se svařováním výhodou. Dobrý zdrav. stav, vysoké prac. nasazení. Kontakt telefonicky/e-mailem.

 • Dělník/ce v dřevovýrobě

  balení výrobků, expedice, příspěvek na stravu.

 • Dělník/dělnice

  Příprava manipulace s dýhou. Doba určitá na půl roku s možností prodloužení. Výhody: zvýhodněné stravování v areálu firmy. Kontaktovat emailem nebo telefonicky.

 • Lisař/ka - obsluha vstřikovacího stroje

  Obsluha vstřikovacího stroje, lehké montážní práce, ochota pracovat v nepřetržitém provozu, dobrý zdravotní stav. Pracovní poměr na dobu jednoho roku. Kontakt osobně v sídle. Nástup IHNED.

 • Skladník/ce - operátor/ka

  shromažďování, kompletování a balení výrobků/zboží, přejímka zboží dle příjmových dokladů, kontrola vizuální správnosti předaných výrobků a kompletnosti zboží dle objednávek, vážení, měření a zajišťování jednotlivých balíků, zajišťování zásilky proti poškození během přepravy, vedení skladové evidence s využitím PC, praxe ve skladu nebo příbuzném ob ...

 • Obsluha strojů na výrobu cihel, hlavic a jiných kameninových výrobků

  fyzicky namáhavá práce při výrobě betonových výrobků, průkaz strojníka obsluhy betonárny, odměny.

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  Broušení, čištění kovových výrobků, dobrý zdravotní stav. Kontakt telefonicky nebo e-mailem

 • Dělník/ce ve výrobě klíčů

  telefonická domluva nutná

 • Manipulant

  manipulace materiálu v rámci podniku, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

 • Pomocný dělník

  Pomocné práce ve výrobě (výroba kabin na VZV a UTV). Kontaktovat emailem.

 • Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

  lakování metodou mokrého lakování, nástřik základní barvy, příprava podkladu včetně tmelení a broušení, stříkání povrchů vzduchovou stříkací pistolí s nároky na jakost povrchu a tloušťku vrstvy barvy, vyučení v oboru lakýrník, malíř natěrač, zájemce mimo obor zaučíme, prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příspěvek n ...

 • Pracovník/ice třídící linky

  Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení. Třídění odpadu - papíru a plastů, manipulace s odpadem, oprávnění na obsluhu VZV výhodou, bezúhonnost, stálé pracoviště, pracovní zázemí, firemní akce, penzijní připojištění, stabilita, výkonostní odměny, přátelský kolektiv, osobní kontakt možný v pondělí od 14.00 do 16.00 hod. nebo vyplnění elektronické ...

 • Pomocný dělník

  broušení, čištění v kovovýrobě, praxe se svařováním výhodou, manuální zručnost, čtení výkresové dokumentace výhodou, dobrý zdravotní stav; kontakt telefonicky mezi 8-16 / e-mailem. Po zapracování mzda 15.000,-Kč + osobní ohodnocení 3.000,- Kč.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky ve výrobě Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.