Nabídka práce pro pomocné kuchaře v Trutnově

16 aktuálních volných míst

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ -KUCHAŘKA- specializace na asijskou, zejména čínskou a vietnamskou kuchyni, vysoké pracovní nasazení, pohovor nutné sjednat předem se zaměstnavatelem telefonicky ( po - pá od 10.00 - 14.00 hodin)

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA - spolehlivost, pracovitost, ubytování a strava zajištěna

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ -KUCHAŘKA- specializace na asijskou, zejména čínskou a vietnamskou kuchyni, ,pohovor nutné sjednat předem se zaměstnavatelem telefonicky.

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA Pomocné práce při výrobě jídel, sběr, mytí a číštění nádobí, výroba jednoduchých druhů teplých a studených pokrmů

 • Pomocný kuchař- kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA -zkušenost z kuchyňského provozu alespoň 3 roky výhodou, schopnost práce v týmu Náplň práce: výpomoc v kuchyni, mytí nádobí, úklid přilehlých prostor

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ -KUCHAŘKA- specializace na asijskou, zejména čínskou a vietnamskou kuchyni, praxe v oboru a znalost vietnamského jazyka výhodou, pohovor nutné sjednat předem se zaměstnavatelem telefonicky.

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA zkušenosti z kuchyňského provozu alespoň 3 roky výhodou, znalost AJ výhodou, schopnost práce v týmu, samostatnost Popis: samostatná příprava surovin pro kuchyni, příprava příloh, výroba knedlíků, moučníků, mytí nádobí, úklid přilehlích prostor Osobní kontakt možný každý pátek od 8.00 - 9.00 hodin na uvedené adrese na recep ...

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA - spolehlivost, možnost zaučení , pracovitost

 • Kuchař- kuchařka , pomocný kuchař - kuchařka

  KUCHAŘ - KUCHAŘKA, POMOCNÝ KUCHAŘ -KUCHAŘKA- specializace na asijskou, zejména čínskou a vietnamskou kuchyni, praxe v oboru a znalost vietnamského jazyka výhodou, pohovor nutné sjednat předem se zaměstnavatelem telefonicky.

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA Základní vzdělání, spolehlivost. Pomoc kuchaři s přípravou asijských surovin, výroba a výdej pokrmů a nápojů v gastronomických provozech, pomoc s úklidem kuchyně. Nabízíme: stravování v provozovně Telefonicky každý pátek od 13.00 do 15.00 hod.

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA - zodpovědnost, časová flexibilita, možnost ubytování a stravy, pracovní doba dle dohody

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA - pomocné práce v kuchyni, přoprava příloh, čištění a krájení zeleniny, ovoce, úklid pracoviště , mytí bílého i černého nádobí, příprava zeleninových salátů, krájení uzeniny, sýrů na snídaně Nabízíme: podnikové stravování, ubytování

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA - zodpovědnost, pracovitost, samostatnost, svědomitost, kreativita, praxe v kuchyni výhodou, příprava teplých a studených pokrmů, polévek, dezertů, salátů Nabízíme: podnikové stravování, možnost ubytování

 • Pomocný kuchař/ka

  POMOCNÝ KUCHAŘ/KA -aktivní znalost AJ a znalost mezinárodní kuchyně výhodou Popis: zpracování surovin, uskladňování zboží, příprava rautových stolů, koordinace jídel z kuchyně, komunikace s hosty při výdeji přes bufetovou linku H.R.

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA - příjemné vystupování, komunikativnost, férové jednání, spolehlivost, dochvilnost, snaha učit se Výhodou: praxe v oboru, znalost ukrajinštiny, ruštiny, jiného sv. jazyka Ubytování a firemní stravování zdarma.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný kuchař v Trutnově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pomocné kuchaře Trutnov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.