Nabídka práce pro uklízečky v Třebíči

12 aktuálních volných míst

 • Uklízeč/ka

  Jedná se o úklid dílny, sociálního zařízení + přílušenství Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek. Mzdové ohodnocení: 200,00 Kč/hod, možnost palivového příspěvku

 • Pokojská

  Úklid, příprava snídaní. Nutná pečlivost. Pracovní doba dle domluvy. Lze i na zkrácený úvazek.

 • Pokojská

  úklidy, příprava snídaní nutná pečlivost, mzda od 110 Kč/hod

 • Uklízeči a pomocníci

  Úklid prostor autosalonu a dílen autoservisu, výdej obědů

 • Uklízeč/ka v administrativní budově

  Odpolední 12:30 - 18:30,tzn 6 hod/den, úklid administrativních prostor, sociálních zařízení, kuchyňky s jídelnou, občasné mytí oken

 • Uklízeč/ka

  První kontakt e-mailem: [email protected] Provádění běžného úklidu, vynášení odpadků, provádění dezinfekce, čištění koberců elektrickým vysavačem.

 • Uklízeč/ka

  Práce určena pouze pro OZP!!!! Pracovní úvazek 20 hod. týdně. Náplň práce: Provádění pravidelného úklidu (kanceláře, sociální zařízení, společné prostory), údržba blízkého okolí budovy, zajištění pořádku a čistoty. Požadujeme spolehlivost a pečlivost.

 • Uklízeč/ka

  První kontakt výhradně tel. 723 612 506 nebo e-mailem [email protected] Nechodit na pracoviště, zástupce zaměstnavatele se tam nenachází! Místo určeno pro OZP. Provádění běžného úklidu-zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým vysav ...

 • Uklízeč/ka

  První kontakt výhradně tel. 723 612 506 nebo e-mailem [email protected] Nechodit na pracoviště, zástupce zaměstnavatele se tam nenachází! Místo určeno pro OZP . Provádění běžného úklidu-zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým vysa ...

 • Uklízeč/ka

  První kontakt výhradně tel. 723 612 506 nebo e-mailem [email protected] Nechodit na pracoviště, zástupce zaměstnavatele se tam nenachází! Místo určeno pro OZP a OZZ. Provádění běžného úklidu-zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým ...

 • Pracovníci úklidu

  Vyhrazeno pro OZZ a OZP. Hledáme pracovníky úklidu vnějších a vnitřních prostorů vlakové stanice Náměšť nad Oslavou. Nástup možný ihned. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na uvedený kontakt.

 • Uklízeč/ka

  První kontakt telefonicky 775 704 708 od 7:00 do 16:00 hod. nebo e-mailem: [email protected]

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v Třebíči. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Třebíč je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Uklízečka Třebíč?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Třebíči na pozici Uklízečka 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 8100 Kč do 24000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 13893 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 5 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 96 Kč do 200 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 125 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Uklízečka Třebíč?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :