Nabídka práce obsluha výrobních strojů v Třebíči

7 aktuálních volných míst

 • Obsluha výrobních strojů

  Zajištění ubytování

 • Dělník v dřevovýrobě, na pile, výroba palet

  Náplň práce: - Samostatná obsluha výrobní linky - Zpracování dřeva na pilách (rozmítací, vykracovací...) - Ruční sbíjení palet - Hoblování a další činnosti spojené s výrobou palet Vhodné i pro ženy Mzda úkolová.

 • Obsluha výrobního stroje

  První kontakt e-mailem: [email protected] Hledáme zaměstnance na pozici obsluha výrobního stroje v kartonážní výrobě. Požadujeme: technické myšlení, manuální zručnost a zkušenosti s obsluhou strojních zařízení, flexibilitu, spolehlivost a pečlivost. Nabízíme: možnost prodloužení pracovní smlouvy. Mzda dohodou - v závislosti na zkušenostech. Z ...

 • Hlavní operátor/ka výrobní linky

  Náplň práce: obsluha a nastavení výrobního zařízení, starání se o plynulý provoz na poloautomatické výrobní lince,sanitace stroje a jeho příslušenství, nastavování parametrů pro určitou výrobu,kontrola dodržování výrobního procesu a kontrola výrobků. Spolupráce s mistry,technickým úsekem,laboratoří. Další požadavky: chuť pracovat a naučit se obsluh ...

 • Operátor/ka výrobní linky na výrobu zmrzliny

  Náplň práce: obsluha výrobní linky při výrobě zmrzliny, freezerů a ostatních strojů, zajištění jejich přípravy, nastavení funkčnosti. Balení výrobků, kompletace. Další požadavky: pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, ochota pracovat v nepřetržitém provozu (ranní,odpol.,noční,včetně sobot a nedělí). Nabízí ...

 • Obsluha ohraňovacího lisu

  Náplň práce: Obsluha CNC ohraňovacího lisu Práce podle výkresové dokumentace Pracujete s výkresem, podle něho zadávání korekcí a úprav Požadujeme: SOU technického směru Znalost čtení výkresové dokumentace Samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost Nabízíme: práce v české firmě, pracovní doba ve třísměnném provozu, dny placeného volna dle od ...

 • Obsluha výrobní linky na míchání krmiv

  Výhodou je řidičský průkaz skupiny B, C a oprávnění pro VZV. Zaměstnanecké výhody: Možnost nákupu produktu se zaměstnaneckou slevou, stravenky, závodní stravování, dovolená navíc.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obsluha výrobních strojů v Třebíči. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce obsluha výrobních strojů Třebíč je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obsluha výrobních strojů Třebíč?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Třebíči na pozici Obsluha výrobních strojů 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20500 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25820 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obsluha výrobních strojů Třebíč?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :