Aktuální nabídka práce FRAENKISCHE CZ s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Elektrikář - specialista

    Náplň práce: Údržba výrobních zařízení. Odstraňování technických poruch a poruch na elektrických zařízení. Práce ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směna). Požadujeme: SOU v elektrotechnickém oboru. Praxe v oboru min. 8 let. §6 vyhlášky 50/1978 Sb. na vyhrazených elektrických zařízeních. Znalost strojních a elektrických zařízení. Řidičský p ...

  • Operátor/ka výroby (dělník/ce ve výrobě)

    Náplň práce: Obsluha strojů vyrábějící plastové trubky a hadice. Kompletace výrobků, kontrola, balení. Práce ve třísměnném provozu na osmihodinové směny, nebo v nepřetržitém provozu na dvanáctihodinové směny. Pracovní poměr na dobu určitou půl roku, s možností prodloužení na neurčito. Požadujeme: Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, pracovitos ...

Zaměstnání u FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě FRAENKISCHE CZ s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o FRAENKISCHE CZ s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2002 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 500 - 999 zaměstnanců
IČ: 26308223
adresa: Okříšky, U Kapličky 591
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik FRAENKISCHE CZ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti FRAENKISCHE CZ s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: OPERÁTOR/KA VÝROBY (DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ), ELEKTRIKÁŘ - SPECIALISTA.

Všechna volná místa ve společnosti FRAENKISCHE CZ s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti FRAENKISCHE CZ?

Společnost FRAENKISCHE CZ aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 32500 Kč. Průměrná nabízená mzda v FRAENKISCHE CZ je 27575 Kč.