Nabídka práce pro montéry v průmyslu a výrobě v Třebíči

16 aktuálních volných míst

 • Montážní pracovník

  Požadujeme minimálně SOU ve strojírenském oboru (zámečník, opravář..), čtení a práce dle technické dokumentace, základní svářečská zkouška 135 (CO2) výhodou, praxe v oboru výhodou, manuální zručnost.

 • Dělník/dělnice ve výrobě

  není potřeba vzdělání v oboru elektro, práce vhodná spíše pro muže z důvodu fyzické náročnosti

 • Montážník reklamního značení

  MONTÁŽNÍK REKLAMNÍHO ZNAČENÍ - hledáme pracovníka s předpokladem jeho zařazení na krátkodobé externí montáže v ČR i v zahraničí, časově flexibilního, s ŘP min. skupiny B, pracovníka schopného samostatně a rozhodně řešit situace a problémy vzniklé při instalaci a servisu reklam.Uvítáme pracovníka s jazykovými znalostmi. Školení, potřebná pro výko ...

 • Montážník reklamního značení - elektro

  MONTÁŽNÍK REKLAMNÍHO ZNAČENÍ - ELEKTRO - hledáme pracovníka s předpokladem jeho zařazení na krátkodobé externí montáže v ČR i v zahraničí, časově flexibilního, s ŘP min. skupiny B. Hledáme pracovníka vyučeného v oboru elektrikář - silnoproud s platnými zkouškami podle Vyhl. č. 50. schopného samostatně a rozhodně řešit situace a problémy vzniklé př ...

 • Obsluha strojů

  Trestní bezúhonnost. CNC stroje, brusky, pila. Před osobní návštěvou nejprve telefonický nebo e-mailový kontakt s p. Vornykem Valerijem - tel. 775 998 990, e-mail: buildingcompany@seznam.cz.

 • Odborné montáže nábytku

  Místo výkonu práce: BRNO Požadujeme 5-ti letou praxi s montáží nábytku. Znalost ruského jazyka. Řidičský průkaz sk. B. Časovou flexibilitu a trestní bezúhonnost.

 • Dělník ve výrobě

  Střební odborné vzdělání nebo vyučení v oboru elektrikář, vyhláška 50/78 Sb. minimálně § 5, manuální zručnost, samostatnost, vhodné pro absolventy.

 • Montážní dělník elektrických zařízení - plošné spoje

  Střední odborné vzdělání nebo vyučení v oboru elektrikář, vyhláška 50/78 Sb. minimálně § 5, manuální zručnost, samostatnost, vhodné pro absolventy.

 • Dělník v elektrotechnice - plošné spoje

  Vyučen v oboru elektrikář, vyhláška 50/78 Sb. minimálně § 5, manuální zručnost, samostatnost, vhodné pro absolventy.

 • Dělník plošné spoje

  Vyučen v oboru elektrikář, vyhláška 50/78 Sb. minimálně § 5, manuální zručnost, samostatnost, vhodné pro absolventy.

 • Elektrikář

  Nástup možný ihned. Vyučen v oboru elektrikář-vyhláška 50/78 Sb. minimálně paragraf 5. Manuální zručnost, samostatnost, vhodné pro absolventy.

 • Pracovník ve výrobě nábytku

  Co pro nás není důležité: - Váš věk - Zda jste absolvent anebo za sebou máte již pracovní zkušenosti Co je pro nás důležité: - Že chcete pracovat a dále se rozvíjet a je pro vás zajímavé pracovat právě u nás a nehledáte jen nouzové řešení tzv. pracovat kdekoliv - Máte znalost v oboru (výroba nábytku z plošného materiálu) - Máte smysl pro precizní p ...

 • Jednoduché dělnické práce

  Přijmeme spolehlivého, pečlivého a manuálně zručného uchazeče. Jedná se o jednoduché montážní práce a kontrolu kvality. Požadujeme čistý trestní rejstřík. Zajištěna doprava, 6 týdnů dovolené, příplatky za směnnost, bonus 1 100,-- Kč za nemarození. Nástup možný ihned.

 • Dělník ve výrobě

  Pomocné práce ve výrobě - upřednostněna praxe v oboru.

 • Dělník, dělnice - obsluha vrtačky, broušení skel, výroba izolačních skel

  - požadujeme manuální zručnost - zaměstnanecké výhody: stravenky, měsíční bonus

Pomůžeme vám s hledáním práce jako montér v Třebíči. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro montéry v průmyslu a výrobě Třebíč je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.