Nabídka práce pro kuchaře v Teplicích

36 aktuálních volných míst

 • Kuchař / kuchařka

  Nabízíme: příspěvek na jídlo, na pracovní oblečení V případě zájmu se hlásit osobně po domluvě na č. 777 149 991 nebo e-mailem [email protected]

 • Hlavní kuchař / kuchařka

  Pracovní doba 6 - 14,30 V případě zájmu se hlásit telefonicky nebo e-mailem

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Požadujeme znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně. Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, týmová práce, odolnost vůči stresu. Práce o víkendu a večer ve směnném provozu. Čínský jazyk vítán Hlásit se telefonicky

 • Kuchař/kuchařka

  NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Pracoviště Mikulov v Krušných horách!!! Turnusové služby - krátký týden (středa, čtvrtek) /dlouhý týden (pondělí, úterý, pátek, sobota, neděle). Hlásit se telefonicky na tel. č. 736 689 904 (p.Sysel) Po - Pá 9 - 21 hodin nebo zasílat životopis na email [email protected]

 • Kuchař / kuchařka

  Společnost TEREZINY LÁZNĚ DUBÍ a.s. hledá vhodné uchazeče na pozici - Kuchař. Požadavky: spolehlivost, praxe, pečlivost Náplň práce: příprava studené a teplé kuchyně. V případě zájmu, nás kontaktujte emailem.

 • Kuchař/kuchařka

  Žádám o praxi v oboru, vyučení v oboru není nutné. Jedná se o minutkovou kuchyni, hotovková vítána. V případě zájmu nás kontaktujte osobně - kdykoli.

 • Kuchař / kuchařka

  znalost arabské kuchyně, praxe min 1 rok Hlásit se telefonicky (v odpoledních hodinách)

 • Kuchař/kuchařka

  Přijmeme samostatného kuchaře/kuchařku do našeho týmu. Sháníme kuchaře s praxí a chutí do práce. Kolegu, který se chce v kuchyni realizovat a má chuť do práce. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. Hotovková/minutková kuchyně. Nástup dle dohody. Pracovní doba od 9:00 do 22:00, neděle volno!!! Bližší informace na tel. 777 891 891 nebo se lze zastavit o ...

 • Kuchař / kuchařka

  Podmínkou je znalost vietnamské kuchyně. Jedná se o zodpovědnou práci, proto vyžadujeme přesnost a jistotu, flexibilitu v práci, doporučujeme znalost vietnamského jazyka na vysoké úrovni a zároveň anglického jazyka nejméně na úrovni A2 z důvodu komunikace se zaměstnavatelem, který český jazyk neovládá. V případě zájmu zasílat životopis na email quy ...

 • Kuchař/kuchařka

  Česká a minutková kuchyně, výdej jídel, příprava snídaní. Mzda 40.000 Kč je při plném pracovním úvazku na hlavní pracovní poměr. Směny 12 hod (týden pracovní/týden volný). Požadujeme vyučení v oboru. Zaměstnanecké výhody - možnost ubytování zdarma, strava zdarma. Hlásit se osobně, telefonicky nebo e-mailem.

 • Kuchař/kuchařka

  Nástup po dohodě Znalost asijské kuchyně výhodou. Znalost vietnamského jazyka výhodou. V případě zájmu se hlašte telefonicky každý čtvrtek od 16 do 17 hod., nebo osobně na adrese.

 • Kuchař/kuchařka

  NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! Hledáme do restaurace kuchaře/kuchařku na minutkovou kuchyni i vaření hotových jídel. V případě zájmu nás kontaktujte osobně - po dohodě, telefonicky, nebo e-mailem.

 • Kuchař/kuchařka

  znalost asijské kuchyně

 • Kuchař/kuchařka

  Náplň práce - příprava hotových jídel Požadujeme - vyučení v oboru, zdravotní průkaz Hlásit se e-mailem

 • Hlavní kuchař/kuchařka

  NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce Restaurace Teplické výsluní Zaměstnanecké výhody - firemní benefity, strava zdarma, možnost vzdělávání pomocí kurzů a školení, provize z prodeje a.j. Pouze s praxí v oboru, zájemci kontaktujte pana Kolaříka na mobilu 608 973 719

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kuchař v Teplicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro kuchaře Teplice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kuchař Teplice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Teplicích na pozici Kuchař 36 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 15700 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25083 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kuchař Teplice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :