Nabídka práce stavebnictví v Táboře

130 aktuálních volných míst

 • Truhlář/tesař

  Místo výkonu práce: Nové Dvory u Opařan ( cca 2 km od Opařan). Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné , absolventy, mladistvé do 18 let. Základní vzdělání + praxe v oboru nebo střední odborné s výučním listem. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Po dohodě lze nabídnout i zkrácený pracovní poměr. Nabízíme: zvýhodněné ceny m ...

 • Montážní dělníci elektronických zařízení

  Místo výkonu práce: VSP DATA a.s., Průmyslová 1181, 3910 02 Sezimovo Ústí 2 Náplň práce: montáž a demontáž při opravě tiskáren a kontola po opravě. Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po- Čt: 9:00 - 11:00 hod.).

 • Zedník

  Kontakt: e-mailem.

 • Dělník energetického zařízení, stavba sítí (M/Ž)

  Místo výkonu práce: Tábor ŘP skupiny C výhodou. Náplň práce: stavba energetických sítí, stavební činnost. Nabízíme: 5 týdnů dovolené. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Malíř - natěrač

  Vyučen v oboru nebo praxe, ŘP skupiny B výhodou. Nabízíme: stravenkový paušál. Kontakt e-mailem, telefonicky

 • Zedník

  Práce po celé ČR (dle zakázek). Náplň práce: strojní omítky, strojní betony, zateplovací systém, štukatérské práce. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, B1, znalost v oboru. Nabízíme: pracovní oděv, služební automobil. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky (8:00 - 17:00 hod.)

 • Betonář - strojní betony

  Práce po celé ČR (dle zakázek). Požadujeme: řidičský průkaz alespoň sk. B, B1, znalost v oboru. Nabízíme: pracovní oděv, služební automobil. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky (8:00 - 17:00 hod.)

 • Izolatér

  Práce po celé ČR (dle zakázek). Náplň práce: zateplovací systém, lepení EPS, vaty, tahání lepícího tmelu, vtlačení sklovláknité tkaniny. Požadujeme: řidičský průkaz alespoň sk. B, B1, znalost v oboru. Nabízíme: pracovní oděv, služební automobil. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky (8:00 - 17:00 hod.)

 • Pracovník výroby - přípravář v kovovýrobě (M/Ž)

  POŽADUJEME: SOU/SOŠ OBOR STROJÍRENSTVÍ VÝHODOU PRAXE VÝHODA / NENÍ PODMÍNKA ZRUČNOST / PRÁCE V KOLEKTIVU / FLEXIBILITA ČTENÍ VÝKRESOVÉ DOKUMENTACE VÝHODA ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SK. B a VZV POPIS PRACOVNÍ POZICE: PŘÍPRAVA MATERIÁLŮ PRO VÝROBU A MONTÁŽ TECHNOLOGICKÝCH PRVKŮ Z PLASTU A KOVU Nabízíme: zázemí stabilní české firmy, stravenkový paušál, 5 týdn ...

 • Projektový manažer/ka

  Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení. Náplň práce: - koordinace a řízení projektů v průběhu realizace - zodpovědnost za dodržení technické specifikace, časového harmonogramu, plánu nákladů atd. - vedení členů týmu včetně plánování, organizování a operativního řízení jejich činností - koordinace termínů a činností montážních prací včetně ...

 • Pracovník montáží na stavbách, svářeč

  PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Požadujeme: - SOU/SOŠ obor strojírenství výhodou - praxe výhodou - nikoliv podmínkou - zručnost, práci v kolektivu, flexibilitu - čtení výkresové dokumentace výhodou - ŘP sk. B - svářečský průkaz Popis pracovní pozice: Výroba a montáž technologických prvků z plastu a kovu. Nabízíme: zázemí stabilní ...

 • Operátor/ka výroby

  Náplň práce: obsluha jednoduchých strojů a zařízení, jednoduché montážní a kontrolní práce, manipulační práce s drobnými dílci. Nabízíme: penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny, benefitní Cafeterie, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, od ...

 • Pracovník ve výrobě oken a dveří (M/Ž)

  Výroba oken a dveří. Požadujeme: zručnost, pracovitost, spolehlivost a týmovost. Samostatnost a aktivní přístup k práci. Maximální pracovní nasazení. Nabízíme: - zajímavé odměňování závislé na výsledcích - jistotu spolehlivého zaměstnavatele a stabilní zázemí firmy - měsíční prémie - dotované stravování, příspěvek na PP - dovolená 5 týdnů. Kotak ...

 • Operátor/ka výroby

  Náplň práce: - Obsluha jednoduchých strojů a zařízení - Manipulace s dílci, kontrola dílců - Vedení evidence o vyrobených kusech - Balení výrobků. Zájemcům nabízíme práci v české, stabilní, rodinné firmě s dlouholetou tradicí, dále týden dovolené navíc, pracovní týden 37,5 hodiny, pololetní odměny, příplatky nad rámec zákoníku práce, penzijní ...

 • Zedník

  Oceníme šikovnost, samostatnost, časovou flexibilitu a logické myšlení. ŘP sk, B (výhodou, není ovšem podmínkou). Nabízíme: zázemí malé prosperující firmy, celoroční stabilní práce. Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 16:00 hod.), osobně (po telefonické domluvě v provozovně firmy - Chýnovská 2989, 390 02 Tábor.)

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavebnictví v Táboře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce stavebnictví Tábor je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Stavebnictví Tábor?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Táboře na pozici Stavebnictví 122 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 98000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 31264 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 7 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 130 Kč do 200 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Stavebnictví Tábor je 166 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Stavebnictví Tábor?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :