Nabídka práce pro stavební montéry v Táboře

2 aktuálních volných míst

  • Montéři suchých staveb

    Místo výkonu práce - okres Tábor (dle zakázek firmy). Montéři suchých staveb budou vykonávat pomocné práce související se stavbou budov. Kontakt: telefonicky.

  • Montér strojní

    Montážní práce dle technické dokumentace a postupů, znalost čtení technických výkresů, flexibilita, manuální zručnost, samostatnost, důslednost. Pracoviště ve firmě Brisklis pro montáž strojních zařízení. Plat až 28 000,- Kč dle praxe + motivační odměny + odměny vedoucího. Nabízíme zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolenou navíc, jízdní vý ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako montér v Táboře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební montéry Tábor je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Montér Tábor?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Táboře na pozici Montér 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19500 Kč do 28000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 22750 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Montér Tábor?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :