Nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů v Táboře

12 aktuálních volných míst

 • Traktorista

  ŘP skupina T, pracovní doba dle vnitřního řádu. Nabízíme: závodní stravování, naturálie. Kontakt: osobně - Choustník.

 • Traktorista

  Místo výkonu práce: Krátošice a okolí Nabízíme: obědy, příspěvek na dopravu. Kontakt: osobně, telefonicky, e-mailem.

 • Traktorista v živočišné výrobě

  Práce se zastýlacím vozem na farmách ZOD. Nabízíme: závodní stravování, naturálie, možnost ubytování. Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 15:00 hod.), e-mailem.

 • Traktorista v ŽV

  Mzda/plat: 18.000 - 35.000 Kč Řidičský průkaz sk. T podmínkou, sk. B výhodou. Práce na farmě - vyhrnování a odvoz hnoje, stlaní, přehánění zvířat, naskladňování a vyskladňování sena a slámy a ostatní práce potřebné pro chod farmy. Požadujejeme flexibilitu, kladný vztah a přístup ke zvířatům, samostatnost. Nabízíme: příspěvek na stravu, možnost ubyt ...

 • Traktorista

  ŘP sk. T Kontakt telefonicky, e-mailem.

 • Traktorista/opravář zemědělských strojů

  Požadujeme: ŘP skupin - B, T, C popř. E, schopnost sváření, oprava zemědělských strojů, polní práce. Praxe v oboru vítána. Nabízíme: prémie, podnikové stravování. Kontakt: telefonicky.

 • Traktorista

  Místo výkonu práce: Radkov a okolí (okres Tábor). Požadujeme: řidičský průkaz skupiny T. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Traktorista, obsluha zemědělských strojů

  obsluha nakladače

 • Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

  Traktorista na farmě (živočisná výroba), práce se zemědělskými stroji (rotačka, lis na kulaté balíky), práce se skotem. Speciální požadavky: praxe v oboru, nutný ŘP. sk. B+T, samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost. Kontakt: telefonicky (7-16 hod).

 • Traktorista

  Řidičský průkaz skupiny T, práce s traktorem JD 105 - setí, ochrana rostlin, další práce ve šlechtění rostlin a výrobě osiv. Nabízíme: možnost ubytování, možnost stravování, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění. Kontakt: e-mailem, telefonicky (12:00 - 13:00 hod.).

 • Řidič, dělník do zemědělské výroby

  Převážně traktorista v zemědělské výrobě, příležitostně rozvoz pelet nákladním vozidlem nebo tuzemská doprava se zbožím. Požadujeme ŘP sk. T, C+E. Nabízíme stravenky. Kontakt telefonicky.

 • Traktorista, obsluha zemědělských strojů

  Traktorista a obsluha zemědělských strojů, pracovník RV a ŽV, provádění polních prací-orba, setí, postřik, sklizeň, opravy strojů, ŘP sk. B,T. Profesní průkaz výhodou (čelní nakladač). V sezóně práce v So i v Ne. Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon. Kontakt: telefonicky (po - pá 7:00 ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič v Táboře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů Tábor je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič zemědělských strojů Tábor?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Táboře na pozici Řidič zemědělských strojů 12 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 29208 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič zemědělských strojů Tábor?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :