Nabídka práce stavebnictví ve Středočeském kraji

1 093 aktuálních volných míst

 • Montážní dělník od 17 300 Kč/čistého

  Firma: World work agency s.r.o. Místo pracoviště: Mladá Boleslav Pracovní poměr: práce na plný úvazek Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou) Vzdělání: základní Benefity: dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování Vhodné i pro: osoby bez praxe, uprchlíky z Ukrajiny, absolventi Co Vás čeká: *práce na plný úvazek * pracov ...

 • Montáž bagrů, mzda 34.000-40.000kč/m, bydlení i svozy zdarma

  Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY/-CE, který budou montovat konstrukce do kompaktních bagrů a nakladačů. Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje jsou dvoulůžkové, součástí je i koupelna a WC) Na všechny směny Vás dopraví firemní svo ...

 • Železobetonáři

 • Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

  Požadujeme: všeobecnou manuální zručnost, spolehlivost Co od nás dostanete? - Firemní ubytování zajištěno - Práce na hlavní pracovní poměr První kontakt: telefonicky (po-st 9-12 hodin), e-mailem

 • Betonář

  Pracoviště: Čerčany, Za tratí 369 První kontakt e-mailem, telefonicky po-pá 9 - 18hod

 • Montážní dělníci elektronických zařízení

  Způsoby kontaktu: x osobně - každou středu od 13hod na adrese Karlov 245, Kutná Hora x emailem - [email protected] x telefonicky: 800 192 019

 • Line Leader

  Požadujeme dobré komunikační schopnosti, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu i samostatně, proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem.

 • Pomocné stavební práce

 • Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

  Upřesňující údaje: Práce z železobetonem při výstavbě dvou rodinných domu.

 • Line Leader

  Upřesňující údaje: Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem, Zápy Požadujeme dobré komunikační schopnosti, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu i samostatně, proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem.

 • Výrobní dělník

  Upřesňující údaje: Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem, Zápy Požadujeme manuální zručnost, ochotu pracovat ve směnné režimu, schopnost pracovat v týmu i samostatně, ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost, spolehlivost.

 • Výrobní dělník lisovny

  Upřesňující údaje: Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem, Zápy Požadujeme manuální zručnost, ochotu pracovat ve směnné režimu, schopnost pracovat v týmu i samostatně a ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost, spolehlivost.

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  Místo výkonu práce: - Praha-východ Prvotní kontakt: - e-mail: [email protected]

 • Montážní dělníci mechanických zařízení

  Místo výkonu práce: - FZ Passive safety Czech s.r.o., Hlavenec 161 Prvotní kontakt: - te.: 776 406 531 - e-mail: [email protected] Upřešnující údaje: Jedná se o agenturní zaměstnání - především o montáž a úpravu dílů pro automobilový průmysl. Požadujeme pracovitost, odpovědnost, samostatnost.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavebnictví ve Středočeském kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce stavebnictví Středočeský kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Stavebnictví Středočeský kraj?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Středočeském kraji na pozici Stavebnictví 1065 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 100000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24808 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 22 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 130 Kč do 500 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Stavebnictví Středočeský kraj je 196 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Stavebnictví Středočeský kraj?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :