Nabídka práce řidič kamionu mkd sk. c a c+e ve Středočeském kraji

278 aktuálních volných míst

 • Řidiči sk. C + E

  Požadujeme: ŘP sk. C + E, karta řidiče. Znalost RJ. Pracovní náplň: nepravidelná pracovní doba - turnusové jízdy. Nabízíme: slušné jednání, k uvedené mzdě jsou diety

 • Řidiči tahačů

  věk min. 21 let, ŘP skup. C (skupina E lze dodělat), přeprava osobních aut, dobrý zdravotní stav

 • Řidiči tahačů

  Řidičský průkaz skupiny C, E + profesní průkaz, přeprava osobních aut na přepravnících

 • Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

 • Řidiči MKD

  Pozice: řidiči MKD OC Požadavky: řidičské oprávnění sk. C + E, Volné víkendy, jezdíme do DE,AT a zpět do ČR vlastní servis, myčka, parkoviště, zázemí pro řidiče,--- Přeprava volně ložených materiálů. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu Nástup možný ihned. Mzda: 45 000,- až 50 000,- Kč Kontakt: Veselý Pavel, tel.: 602 657 716, e-mail: pavel ...

 • Řidiči sk. C + E

  Požadujeme: ŘP sk. C + E, kartu řidiče. Praxe vítána. Základní znalost ruského jazyka - výhodou. Pracovníkovi náleží diety dle platných předpisů. Turnusové jízdy, nepravidelní pracovní doba. Nabízíme: slušné jednání, diety a odměny k uvedené základní mzdě. Telefonický kontakt Po - Pá - 8:00 - 18:00 hod.

 • Řidiči sk. C + E

  Požadujeme: ŘP sk. C + E. Jazykové požadavky - RJ, výpis z RT. Pracovní náplň: nepravidelná pracovní doba - turnusové jízdy. Výše mzdy je uvedena jako základní + diety + odměny. Nabízíme: slušné jednání. Telefonický kontakt Po - Pá 8:00 - 18:00 hod. č.tel. 774 009 544

 • Řidiči sk. C + E

  Požadujeme: ŘP sk. C + E. Jazykové požadavky - RJ, výpis z RT. Pracovní náplň: nepravidelná pracovní doba - turnusové jízdy. Výše mzdy je uvedena jako základní + diety + odměny. Nabízíme: slušné jednání, k uvedené mzdě jsou diety + odměny.

 • Řidiči

  Požadujeme řidičské oprávnění skupiny C, E. Jedná se o mezinárodní kamionovou dopravu v rámci EU. Náplň práce: přeprava zboží a materiálu, nakládka a vykládka. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313113569 nebo e-mailem [email protected]

 • Řídiči

  pozice: řidiči OC popis: řidič/ka odtahovky s vlekem ( Mercedes - Sprintér ) , rozvoz vozidel jihočeský a západočeský kraj, denně doma - flexibilní pracovní doba ( časově nenáročné ) Nástup: ihned na neurčito Mzda: 50000,- až 55000,- Kč Kontakt: Lukáš Pudlo, tel. 737 700 024 ( 8-16 hod) Misto výkonu práce: Česká republika ...

 • ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL, Kontakt: e-mailem.

  Rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU, turnusy cca 3 měsíce. Požadavky: komunikativní znalost RU+CZ/EN/DE, průkaz ADR a kód 95 výhodou. Kontakt: e-mailem.

 • ŘIDIČI MKD - Kontakt: telefonicky.

  ŘP C+E, karta řidiče, prof. průkaz. Přepravy EU - Německo, Polsko, Benelux, Francie. Volné víkendy. Zaměstnanecké výhody: 2 x ročně mimořádné prémie. Kontakt: telefonicky (7:00-17:00).

 • ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL - Kontakt: e-mailem.

  Náplň práce: rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU, turnusy cca 3 měsíce. Požadavky: komunikativní znalost RU+CZ/EN/DE, průkaz ADR (kód 95 výhodou). Konktakt: e-mailem.

 • ŘIDIČI MKD - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Požadavky: zdravotní prohlídka, praxe. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - Konktakt: e-mailem.

  Náplň práce: rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU, turnusy cca 2 měsíce. Požadavky: komunikativní znalost RU+CZ/EN/DE, průkaz ADR (kód 95 výhodou), zodpovědnost. Upřesňující informace: nové kamiony EURO 6 (MAN, MB, DAF), nevhodné pro slabozraké a nevidomé. Konktakt: e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič kamionu mkd sk. c a c+e ve Středočeském kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce řidič kamionu mkd sk. c a c+e Středočeský kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič kamionu MKD sk. C a C+E Středočeský kraj?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Středočeském kraji na pozici Řidič kamionu MKD sk. C a C+E 275 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 70000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 31156 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 196 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Řidič kamionu MKD sk. C a C+E Středočeský kraj je 165 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič kamionu MKD sk. C a C+E Středočeský kraj?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :