Nabídka práce práce z domova v Přerově

2 aktuálních volných míst

  • Produktový manažer (r&d)

    Do mezinárodní strojírenské společnosti, se stabilním zázemím, hledáme Produktového manažera. • řídit údržbu stávajících a vývoj nových generací produktů dynamických skladovacích systémů (jedná se o komplexní produkty sestávající se z mechaniky, HW i SW) • tvorba a aktualizace produktové roadmapy a rozpočtu, řízení životního cyklu produktu • řídit ...

  • Systémový inženýr/inženýrka

    Možnost pružné pracovní doby a home office. Náplň práce: Zajištění metodické podpory při optimalizaci procesů, rozvoji podpůrných informačních systémů a správě dat Požadavky: Znalost IT informačních toků dat a dokumentů; Znalost zpracování analýz pro rozvoj IS Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]; - ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako práce z domova v Přerově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce práce z domova Přerov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Práce z domova Přerov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Přerově na pozici Práce z domova 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 70000 Kč do 70000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 70000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Práce z domova Přerov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :