Nabídka práce pro zedníky v Praze

125 aktuálních volných míst

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  Kontakt: Roháčová Věra, tel.: 605 005 550, e-mail: [email protected] Normální zručnost, zkušenosti s motorovou technikou, zkušenosti s pracovní mechanizací.

 • Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

  ZEDNÍK VOLAT PO-PÁ - 10-16h

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  Místo výkonu práce: Praha Kontakt:Chorvát Karel Ing., tel.: 605295707, e-mail: [email protected] spolehlivost, flexibilita

 • Montér suchých staveb

  Osobní výběrové řízení bude probíhat v Praze na předem dohodnutém místě s uchazeči, až po prvotním zaslání životopisu na email. Kontakt: Hašková Veronika Ing., tel.: +420 606083985, e-mail: [email protected] Požadavky: - Zkušeností s prací na stavbě výhodou - Důslednost při plnění zadaných úkolů vedoucích pracovníků, pečlivo ...

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  Kontakt: el.: 774444131 v Poi - Pá 10.00 - 17.00 e-mail: [email protected]

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  Zaměstnanecké výhody: Pohyblivá složka ke mzdě

 • Zedníci (

  e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: Praha, Středočeský kraj

 • Zedník

  KONTAKT : Vasyl Kornuta, tel.: 773670620, 777998105; [email protected] VOLAT : PO-ČT - 9-14h

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  předem telefonický kontakt pro osobní jednání nutná praxe, možnost služebních cest

 • Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

  Místo výkonu práce: okres Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: fyzicky náročná práce, čistý TR, praxe výhodou POŽADAVKY: odpovědnost a profesionální přístup k práci, chuť se vzdělávat a všestranně rozvíjet První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po, St od 8 do 10 hod. nebo na e-mailové adrese.

 • Zedník, stavební dělník, pomocné a bourací práce

  Pracovní doba od 7:00 do16:00. pracovní náplní jsou práce na stavbě: pomocné, bourací, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, úklidové Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky denně po 18:00 hod.

 • Zedníci

  MVP: K sokolovně č.p. 1253/3a Uhříněve - Praha Kontakt: Havránková Jaroslava, tel.: 721 575 396 (Po - Pá 8 až 16 h.), e-mail: [email protected] Požadujeme výuční list, praxi min. 3 roky, čistý rejstřík trestů.

 • Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

  Osobní kontakt po - pá od 9hodin do 15 hodin

 • Zedníci

  Kontaktní osoba Ayzengerg Andrej, tel.: 777 421 790; Po-Pá 9:00 - 16:00, případně zanechte SMS, ozveme se Vám. Perfektní zdravotní stav, spolehlivost, na požádání předložit výpis z TR. Náplní práce bude např. vyzdívky, sádrokartonáže, dlažby, obklady atp. Ochota pracovat na různých zakázkách dle potřeby. Stavební činnost na území hl. města Prah ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako zedník v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro zedníky Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Zedník Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Zedník 124 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16280 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 22238 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 220 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 185 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Zedník Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :