Nabídka práce pro učitelky v mateřské škole v Praze

15 aktuálních volných míst

 • DoporučujemeUčitelka mateřské školy

  Mateřská škola, Praha 10, Trhanovské náměstí 7 přijme kvalifikovanou učitelku nebo studentku pedagogického oboru na 0,5 úvazku s nástupem únor - březen 2023. Od 1. 9. 2023 možnost celého úvazku. Rodinné prostředí. Životopisy můžete posílat na [email protected]

 • DoporučujemeAsistent pedagoga v MŠ

  Do mateřské školy Vybíralova 968, v Praze 9 - Černý Most hledáme asistenta/ku pedagoga. Pracovní úvazek 30 hod./týdně. Požadujeme kurz pro asistenta pedagoga, spolehlivost a odpovědnost. Nabízíme práci v dobrém kolektivu, hezké prostředí mateřské školy, plat dle tabulek. Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: [email protected] ...

 • Učitelé MŠ

  Weberová Kamila, tel.: 725919835, e-mail: [email protected] Podmínkou splnění kvalifikačních podmínek pro pedagogické pracovníky, zájem a zkušenosti z environmentální oblasti výhodou.

 • Učitelé v MŠ

  tel.: E-mail: [email protected] Telefon: 735 175 417 Práce s dětmi v běžné třídě s inkluzí. Požadujeme: Vzdělání odborné středoškolské pedagogické. Pracovní poměr výhledově na dobu neurčitou. Motivační dopis a CV zasílat na kontaktní e-mai

 • Učitel/ka mateřské školy

  Kontakt: , e-mail: [email protected] Upřesňující informace: MŠ Podsaďáček v Praze 12, příspěvková organizace, Pod Sady170/2, 143 00 Praha 4, hledá vhodného kandidáty na pozici "učitel/ka MŠ". Možnost dalšího vzdělávání samozřejmostí, benefity, za dobře odvedenou práci odměny. Požadavek: kvalifikace pro předškolního pedagoga. MŠ je v klidném ...

 • Učitelé v MŠ

  tel.: E-mail: [email protected] Telefon: 735 175 417 Práce s dětmi v běžné třídě s inkluzí. Pracovní poměr na zkrácený úvazek 0,5. Požadujeme: Vzdělání odborné středoškolské pedagogické. Pracovní poměr výhledově na dobu neurčitou. Motivační dopis a CV zasílat na kontaktní e-mail

 • Učitelé v oblasti předškolní výchovy

 • Učitelé v oblasti předškolní výchovy

  Pozice: Učitel v oblasti předškolní výchovy (mezinárodní MŠ) angličtina na úrovni rodilého mluvčího

 • Učitelk/ka MŠ

  Kontakt: e-mail: [email protected] Úplné střední odborné - specializace na předškolní pedagogiku

 • Učitelé v MŠ

  [email protected] Práce s dětmi se SVP ve speciální třídě zřízené dle §16 Požadujeme: - vzdělání odborné středoškolské pedagogické (VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika vítáno). Výhledově pracovní poměr na dobu neurčitou. CV a motivační dopis zasílat na uvedený e-mail.

 • Učitelé v oblasti předškolní výchovy. Lektor a učitel anglického jazyka v mateřské škole

  Místo výkonu práce: Na Dlážděnce č.p. 732/50, 182 00 Praha 82 Kontaktní osoba: Křížová Sabina, e-mail: [email protected] UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE - POŽADAVKY: Perfektní znalost anglického jazyka slovem i písmem. Praxe s výukou předškolních dětí, spolehlivost.

 • Učitelka MŠ v anglickém jazyce

 • Učitelé v oblasti předškolní výchovy

  Kontakt: tel.: 222514346 10-14 hod, e-mail: [email protected] Upřesňující informace: Hledáme učitelku mateřské školy.

 • Kvalifikovaní učitelé mateřské školy

  Kontakt: e-mail: [email protected] Prosím poslat nejříve životopis na email:[email protected]

 • Učitelé v MŠ s AJ

  Kontakt: e-mail: [email protected] Požadavky: Aj na úrovni rodilého mluvčího

Pomůžeme vám s hledáním práce jako učitelka v mateřské školce v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro učitelky v mateřské škole Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Učitelka v mateřské školce (MŠ) Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Učitelka v mateřské školce (MŠ) 13 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 15500 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 31491 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od  Kč do  Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 0 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Učitelka v mateřské školce (MŠ) Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :