Nabídka práce řidič autobusu a trolejbusu v Praze

26 aktuálních volných míst

 • Řidič autobusů

  kontakt: Zdeněk Gottvald, tel.: 731137707 - úterý 9-11h, e-mail: [email protected] - řidič autobusů, dalková přeprava osob. - doklady potřebné k řízení vozidel skupiny D. - znalost AN/NJ výhodou.

 • Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

  požadujeme řidičský průkaz skupin B, B1, D, D1, pravidelné autobusové linky, služební cest: ČR, Polsko, Ukrajina - čtyřdenní turnusy, znalost ukrajinského jazyka (ukrajinština) - výhodou polský jazyk výhodou, žádost v rámci programu "Ukrajina".

 • Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

  kontakt telefonicky, emailem po-pá 8-14 hod ŘP D výhody-zaměstnanecké jízdné, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění výkon-na území hl.m. Prahy a okruh působnosti autobusové dopravy

 • Řidič autobusů

  VOLAT 9-14h - řidič autobusů, přeprava osob. - doklady potřebné k řízení vozidel skupiny D. Přidružené zaměstnání.

 • Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

  [email protected] Mzda 180 Kč/h + příplatky 25 % víkend, 10 % noc, 100 % svátek, osobní ohodnocení 500 Kč za každou směnu, stravné, příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené

 • Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

  tel.: 724676135, e-mail: [email protected] Řidičský a profesní průkaz skup. "D", popř. umožníme získání řidičského i profesního průkazu "D" na náklady společnosti. Zdravotní způsobilost.

 • Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

  Maskalyuk Dmytro, [email protected] řidičský průkaz skupiny D, řízení autobusu

 • Řidiči zájezdového autobusu

  Kontakt: Tyrnova Elena, e-mail: [email protected] Požadavky: Karta řidiče, ŘP D, dobrý zdravotní stav, flexibilita (jedná se o spolupráci s cestovními kancelářemi a agenturami - přeprava turistů podle zakázek zákazníků) Základy angličtiny - komunikativní úroveň Zaměstnanecké výhody: Diety, bonusy dle absolvovaných zájezdů. ...

 • Řidiči autobusu

  MVP: Vídeňská č.p. 619/142, Kunratice Kontakt: Eva Smetanová tel. 737 203 383 ŘP skupiny D, anglický jazyk výhodou. Náplň práce: - vnitrostátní doprava - linková doprava - zájezdová doprava po EU - lokální pražská doprava Výhody: rodinné zázemí, mobilní telefon, vzdělávání, uniforma

 • Řidič autobusu

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Mihulková Jana, Kotvová Františka, tel.: 311653717, 311653713, e-mail: [email protected] ŘIDIČ - ŘIDIČKA AUTOBUSU Společnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. přijme řidiče a řidičky autobusu na provoz Praha (Ringhofferova č.p. 115, Praha 5). Uhradíme náklady na rozšíření řidičského průkazu skupiny D. Požadu ...

 • Řidiči autobusu

  Chour Martin, tel.: 720636516, e-mail: [email protected]

 • Řidič/-ka autobusu

  Požadujeme: ŘP sk. D + profesní průkaz Prvnotní kontakt na zaměstnavatele: emailem na [email protected]

 • Řidič/řidička autobusu

  Řidičský průkaz sk D, průkaz profesní způsobilosti Kontakt emailem nebo telefonicky v době od 8:00 hod do 20.00 hod.

 • Řidiči autobusů v dávkové přepravě osob

  Náplň práce : Jedná se o pravidelnou dopravu mezi ČR a Ukrajinou. Vyžadujeme řidičky průkaz kategorie D, dobrý zdravotní stav, Výpis z rejstříku trestů, dobrý zrak, zodpovědnost. Znalost ukrajinského jazyka je výhodou. Termín schůzky je nutné se předem objednat telefonicky tel: +420 770 695 533 - pondělí : 8-9h.

 • Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

  místo výkonu práce: U továren č.p. 770/1b, 102 00 Praha 102 kontakt: Péťová Jana, tel.: 774 998 618, e-mail: [email protected] Společnost ABOUT ME s.r.o. provozuje pravidelné linky městské a příměstské autobusové dopravy v systému PID (Pražské integrované dopravy). V případě, že máte zájem pracovat jako řidič autobusu, zašlete nám životopis v č ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič autobusu a trolejbusu v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce řidič autobusu a trolejbusu Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič autobusu a trolejbusu Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Řidič autobusu a trolejbusu 25 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 72000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 33988 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 154 Kč do 154 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Řidič autobusu a trolejbusu Praha je 154 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič autobusu a trolejbusu Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :